KM Beta

Látková roleta INFINITY

Zveřejněno: 22. 1.

Látkové roleta je vysoce funkční, léty prověřený jednoduchý stínicí prvek. Díky široké kolekci látek je vhodný pro všechny styly bydlení. Společnost Bematech má ve své nabídce mimo jiné designovou látkovou roletu INFINITY, která je jedinečná po všech stránkách.

Látková roleta INFINITY

Možnosti využití látkových rolet do oken jsou téměř neomezené. V současnosti je k dispozici nepřeberná škála odstínů a vzorů, funkčnosti a jednoduchého ovládání a těší se znovu velké oblibě ze strany uživatelů. Čím dál častěji se z látkových rolet stávají plnohodnotné prvky interiéru na úrovni estetických doplňků. A přesně k tomuto účelu slouží i designová kolekce konzol INFINITY, která dokáže každou roletu povýšit na atraktivní součást domácnosti.

Základní parametry

INFINITY představuje moderní produktovou řadu nejvyšší třídy. Jedná se o designovou látkovou roletu Bematech v manuální i motorické verzi. Konzoly z této designové kolekce je možné dodat v barevném provedení. Standardní barvy jsou bílá, šedá a černá. Je zde také možnost lakování do jakékoliv barvy RAL. Vzhledem k tomu, že konzola je pouze jedním z komponentů stínicího systému látkových rolet, odpovídají vždy její technické parametry charakteru zvolené rolety. Objednat je možné konzolu hranatou nebo oblou. Konzoly jsou vyrobeny z extrudovaného hliníku. Kotvení rolety s těmito designovými konzolami je buď na strop nebo stěnu.

Neviditelný motor

Ovládání je zajištěno kovovým řetízkem nebo elektrickým motorem. Ideální je motorická verze v provedení řady PRO. Pro velké rozměry je MAXI řada. PRO do šířky 290 cm, řada MAXI do šířky 360 cm.

V souvislosti s motorickou verzí je nutné zmínit tichý motor Sonesse. Jde o „neviditelný motor” – hlava motoru je zapuštěná do navíjecí hliníkové hřídele. Kabel od motoru je vedený konzolou rolety, není tedy vidět ani motor ani vývod motoru, látka rolety je umístěna na hřídeli symetricky – roleta INFINITY je tedy designově dokonalá.

„Neviditelný motor” lze použít také pro standardní PVC konzoly. Pro manuální ovládání se roleta kombinuje s kovovými ovládacími řetízky a designovou spodní lištou.

Kontakty:
B E M A T E C H, s.r.o.
Košíkov 76, 595 01 Velká Bíteš
Tel.: +420 566 502 402
E-mail: info (zavináč) bematech (tečka) cz
http://www.bematech.cz
(aktualizace kontaktu: 12. 2. 2014)
Autor: Petr Kříž, Zuzana Fajfrová
Fotografie: Archiv firmy

Diskuze k článku

Článek zatím nikdo nekomentoval. Vložte komentář jako první.

Více článků

Screenové rolety v pergolách

Screenové rolety v pergolách

Screenové rolety jsou v České republice stále oblíbenější. Mnoho z nás tento výrobek zná jako elegantní, moderní a cenově příznivou možnost, jak…
celý článek

TaHoma® – inteligentní ovládání domácnosti

TaHoma® – inteligentní ovládání domácnosti

Představte si domov, který se chová podle potřeb svých obyvatel a samočinně jim zajišťuje pohodlí, bezpečí, úsporu energií i zábavu. Jinými slovy se…
celý článek

Barevná symbióza fasád a stínicí techniky

Barevná symbióza fasád a stínicí techniky

V dnešní době se fantazii meze nekladou, ať už se jedná o jakékoliv odvětví. To platí i pro firmu Building Plastics, která nabízí nejrůznější barevná…
celý článek

Nabídněte klientům to nejlepší

Nabídněte klientům to nejlepší

K denní práci architekta i designéra patří často nekončící pídění se po informacích, sebevzdělávání a orientace mezi novými systémy, metodami a…
celý článek

Stránky stavebnictvi3000.cz používají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. (beru na vědomí)