Betonová taška KMB ROTA

Liniové LED osvětlení pro interiér a exteriér

Zveřejněno: 29. 1. 2016

Potřebujete vyřešit specifické přání s osvětlením interiéru či exteriéru Vašich zákazníků? Řešení Vám nabízí liniové LED osvětlení Wireli. Naše LED osvětlení navodí tu správnou atmosféru stylu a luxusu, pomůže uvolnit se po náročném dni a vychutnat si jedinečný komfort domova.

Liniové LED osvětlení pro interiér a exteriér

LED osvětlení pro interiér

Moderní a efektivní LED osvětlení zajistí v interiéru optimální světelnou pohodu a vytvoří neobvyklé designové prostředí. Váš interiér můžete nechat vyniknout s efektně nasvícenými schody, podsvětleným stropem obývacího pokoje, či osvětlenými obklady a dlažbou koupelny. S LED diodami osvětlíte jednoduše každou místnost bez ohledu na její velikost a určení.

Součástí domova je i moderní nábytek. LED diody umožňují vyrábět různé variace svítidel a osvětlovacích sestav, které lze do nábytku začlenit jako jeho nedílnou součást. LED osvětlení integrované do nábytku zcela změní světelné prostředí v interiéru. Vybírat můžete z nepřeberného množství designů, světelných a barevných možností. LED osvětlení bude vždy takové, jaké jej chcete mít.

LED osvětlení pro exteriér

LED svítidla a venkovní prostory domu – to je kombinace, která zaručeně zaujme. S LED svítidly můžete vytvořit stylové osvětlení zahrady, nasvítit venkovní bazén nebo rozzářit příjezdovou cestu usnadňující večerní orientaci. Liniové LED osvětlení se stane světlomalebnou částí večerního vzhledu exteriéru a podtrhne jedinečný ráz architektury celého domu.

Kvalitní LED diody zaručují vysokou životnost, odolnost a pro práci důležitou typovou a barevnou stálost. Velkým přínosem je i úspora elektrické energie, takže mohou být venkovní prostory domu osvětleny do pozdních nočních hodin. LED diody netrpí opakovaným rozsvěcováním a zhasínáním, jako běžné žárovky, a po zapnutí se ihned rozsvítí na plný výkon. To přináší další energetické úspory. LED svítidla je možné také konstruovat jako odolná vůči nepřízni počasí a nešetrnému zacházení.

Využijte všechny možnosti LED světelných zdrojů a chtějte nemožné – takové světelné aplikace s běžnými světelnými zdroji nevytvoříte.

Ochotně pro Vás připravíme návrh a technickou rozvahu Vašeho osvětlení. Vyrobíme potřebné komponenty k instalaci spolu s napájením a kabeláží. Podle Vašich požadavků Vám doporučíme implementačního partnera, který Vám dodá kompletní osvětlovací řešení „na klíč” včetně montáže a zapojení.

Uděláme vše pro Vaši maximální spokojenost. Tak neváhejte a obraťte se na nás.

Navštivte naše internetové stránky www.wireliled.cz a dozvíte se více.

Nově jsme spustili také nový e-shop www.idealshop.cz.

Kontakty:
Ideal Standard s.r.o.
Zemská 623, 415 74 Teplice
Tel.: +420 417 592 220
E-mail: lpospisilova (zavináč) idealstandard (tečka) com
http://www.idealstandard.cz
(aktualizace kontaktu: 3. 11. 2014)
Autor: Ing. Petr Mikeš
Fotografie: Archiv firmy

Diskuze k článku

počet příspěvků: 2, poslední 20.11.2017 09:34, vstoupit do diskuze

Více článků

Designové vypínače

Designové vypínače

Při navrhování interiéru se stále větší pozornost klade na výběr vypínačů a zásuvek, které už nejsou pouze funkčními objekty, ale pod rukama…
celý článek

Elektroinstalace do zateplení

Elektroinstalace do zateplení

Výstavba rodinných domů či průmyslových objektů kráčí kupředu a se stále novými technologiemi můžeme stavět úsporně, šetrně a s mnoha moderními…
celý článek

LED osvětlení hravě trumflo zářivky

LED osvětlení hravě trumflo zářivky

Strojírenská firma STARTECH, s.r.o. z Říčan u Brna se specializuje na malosériovou a kusovou výrobu složitých a přesných dílců. O tom, že to dělá víc…
celý článek

Kolik světla potřebujete? Nebydlete ve tmě

Kolik světla potřebujete? Nebydlete ve tmě

Zdraví a pohodlí budoucích uživatelů domu by mělo být prioritou obzvlášť proto, že domy stavíme na celý život. Dostatek přirozeného denního světla a …
celý článek

Stránky stavebnictvi3000.cz používají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. (beru na vědomí)