INTRO – časopis o architektuře

Liniové LED osvětlení pro interiér a exteriér

Zveřejněno: 29. 1. 2016

Potřebujete vyřešit specifické přání s osvětlením interiéru či exteriéru Vašich zákazníků? Řešení Vám nabízí liniové LED osvětlení Wireli. Naše LED osvětlení navodí tu správnou atmosféru stylu a luxusu, pomůže uvolnit se po náročném dni a vychutnat si jedinečný komfort domova.

Liniové LED osvětlení pro interiér a exteriér

LED osvětlení pro interiér

Moderní a efektivní LED osvětlení zajistí v interiéru optimální světelnou pohodu a vytvoří neobvyklé designové prostředí. Váš interiér můžete nechat vyniknout s efektně nasvícenými schody, podsvětleným stropem obývacího pokoje, či osvětlenými obklady a dlažbou koupelny. S LED diodami osvětlíte jednoduše každou místnost bez ohledu na její velikost a určení.

Součástí domova je i moderní nábytek. LED diody umožňují vyrábět různé variace svítidel a osvětlovacích sestav, které lze do nábytku začlenit jako jeho nedílnou součást. LED osvětlení integrované do nábytku zcela změní světelné prostředí v interiéru. Vybírat můžete z nepřeberného množství designů, světelných a barevných možností. LED osvětlení bude vždy takové, jaké jej chcete mít.

LED osvětlení pro exteriér

LED svítidla a venkovní prostory domu – to je kombinace, která zaručeně zaujme. S LED svítidly můžete vytvořit stylové osvětlení zahrady, nasvítit venkovní bazén nebo rozzářit příjezdovou cestu usnadňující večerní orientaci. Liniové LED osvětlení se stane světlomalebnou částí večerního vzhledu exteriéru a podtrhne jedinečný ráz architektury celého domu.

Kvalitní LED diody zaručují vysokou životnost, odolnost a pro práci důležitou typovou a barevnou stálost. Velkým přínosem je i úspora elektrické energie, takže mohou být venkovní prostory domu osvětleny do pozdních nočních hodin. LED diody netrpí opakovaným rozsvěcováním a zhasínáním, jako běžné žárovky, a po zapnutí se ihned rozsvítí na plný výkon. To přináší další energetické úspory. LED svítidla je možné také konstruovat jako odolná vůči nepřízni počasí a nešetrnému zacházení.

Využijte všechny možnosti LED světelných zdrojů a chtějte nemožné – takové světelné aplikace s běžnými světelnými zdroji nevytvoříte.

Ochotně pro Vás připravíme návrh a technickou rozvahu Vašeho osvětlení. Vyrobíme potřebné komponenty k instalaci spolu s napájením a kabeláží. Podle Vašich požadavků Vám doporučíme implementačního partnera, který Vám dodá kompletní osvětlovací řešení „na klíč” včetně montáže a zapojení.

Uděláme vše pro Vaši maximální spokojenost. Tak neváhejte a obraťte se na nás.

Navštivte naše internetové stránky www.wireliled.cz a dozvíte se více.

Nově jsme spustili také nový e-shop www.idealshop.cz.

Kontakty:
Ideal Standard s.r.o.
Zemská 623, 415 74 Teplice
Tel.: +420 417 592 220
E-mail: lpospisilova (zavináč) idealstandard (tečka) com
http://www.idealstandard.cz
(aktualizace kontaktu: 3. 11. 2014)
Autor: Ing. Petr Mikeš
Fotografie: Archiv firmy

Diskuze k článku

Článek zatím nikdo nekomentoval. Vložte komentář jako první.

Více článků

Flexibilní instalace OBO Bettermann

Flexibilní instalace OBO Bettermann

Moderní kanceláře charakterizují mobilní pracovní stanice a otevřené, kvalitně provedené interiéry. Provedení jejich elektroinstalace musí zajistit…
celý článek

Český světlovod SUNIZER v programu Nová zelená úsporám

Český světlovod SUNIZER v programu Nová zelená úsporám

Po několikaletém působení na tuzemském i zahraničním trhu může česká společnost ABC, s.r.o. se sídlem v Brně říci, že investice a čas vložené do…
celý článek

Osmont již čtvrt století na trhu s osvětlením

Osmont již čtvrt století na trhu s osvětlením

Společnost Osmont, s.r.o. v letošním roce slaví 25. výročí od svého založení. Firma byla založena 1991 panem Milanem Šenkýřem a za dobu svého…
celý článek

Požární světlovod SUNIZER PYRO

Požární světlovod SUNIZER PYRO

Existuje celá řada běžných systémů požární ochrany, jako jsou např. požární okna, dveře, požární SDK podhledy. Cíle jejich využití jsou však pořád…
celý článek

Stránky stavebnictvi3000.cz používají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. (beru na vědomí)