Betonová taška KMB ROTA

R+T 2018 představí možnosti zastřešení teras

Zveřejněno: 7. 8.

Veletrh R+T 2018 přinese poučný a bohatý pohled do možností řešení zastřešení teras. Ukáže, že se v současné době není nutno spoléhat na kompromisy v technickém a designovém provedení a uchylovat se k ústupkům od zákazníkových přání.

R+T 2018 představí možnosti zastřešení teras
Střechy větších teras je jednoduché vytvořit díky kombinaci různých prvků. (Zdroj obrázku: Renson)

Terasy jsou vítaným místem odpočinku a jejich zastřešení není dnes těžkou výzvou. Možností je nespočet a to bez ohledu na velikost, vzhled a architektonické řešení. To je dobrá zpráva, neboť terasy nás dokáží například ochránit před nepříznivým počasím (přílišným slunečním svitem, prudkým větrem nebo přeháňkami).

Otevřeni všemu

Na veletrhu vás o tom přesvědčí mnoho firem, které si již vydobyly své jméno na poli stínicí techniky a zastřešení teras. Opomenut nezůstane žádný typ zastřešení, materiál, častý problém při řešení zastřešení, detaily atd. Na veletrhu budou rovněž poprvé představeny novinky některých firem.

During R+T 2018 Nova Hüppe uvede novou verzi Novatop Q.bus, který si již vydobyl jméno na trhu. (Zdroj obrázku: Nova Hüpp)
During R+T 2018 Nova Hüppe uvede novou verzi Novatop Q.bus, který si již vydobyl jméno na trhu. (Zdroj obrázku: Nova Hüpp)

R+T 2018

Na veletrhu R+T ve Stuttgartu již přes 50 let firmy presentují světu novinky a zajímavá řešení ochrany proti slunci, tedy stínicí techniky, tepelné izolace, předokenních rolet atd. Veletrh vytváří prostor pro inspirativní setkávání odborníků a je ideální platformou pro odborné diskuze a důkladnější výměnu znalostí. Ostatně jedním z cílů organizátorů je právě ujistit se, že veletrh bude přínosný a obohacující pro každého návštěvníka, firmu, architekta a projektanta, a proto se veletrh pyšní velmi bohatým doprovodným programem zahrnujícím fóra, kongresy nebo např. soutěž o průkopnická řešení v mnoha kategoriích stínicí techniky.

Nadcházející ročník se bude konat ve Stuttgartu 27. 2.–3. 3. 2018.

Závěrem

Během světového honu za energetickou účinností a úsporností budov a s tím související zájem o veškerou stínicí techniku přináší veletrh R+T 2018 ukázku toho, jak bohatý je repertoár řešení stínicí techniky. Nadcházející ročník bude důkazem, jak různorodé a plně uspokojující varianty zastřešení teras je možné nabídnout zákazníkům. A to bez ohledu na to, po jakém designovém provedení budou zákazníci prahnout nebo s jakým šíleným počasím a stavebními podmínkami se bude nutno vypořádat.

Kontakty:
Landesmesse Stuttgart GmbH
Messepiazza 1, D70629 Stuttgart
Tel.: +49 711 18560-0
E-mail: info (zavináč) messe-stuttgart (tečka) de
http://www.messe-stuttgart.de
(aktualizace kontaktu: 22. 10. 2014)
Autor: Kolektiv autorů
Fotografie: Archiv firmy

Diskuze k článku

Článek zatím nikdo nekomentoval. Vložte komentář jako první.

Více článků

WOOD-TEC 2017 s inovacemi

WOOD-TEC 2017 s inovacemi

Už 15. ročník Mezinárodního veletrhu pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl WOOD–TEC se bude konat na brněnském výstavišti od 31. října do 3.…
celý článek

Prosvětlení bezokenných místnostní díky technologiím

Prosvětlení bezokenných místnostní díky technologiím

Světlíky a světlovody jsou receptem na příjemné přirozené prosvětlení bezokenných místností, které je cennější než umělé osvětlení. Možnosti řešení…
celý článek

Kvalitní rozpočtáři šetří firmám peníze

Kvalitní rozpočtáři šetří firmám peníze

Drobní stavitelé, ale i velké stavební firmy dobře vědí, jak důležitý je pro kalkulaci nákladů kvalitní rozpočtář. S rozpočty vám mohou pomoci na…
celý článek

Stavební veletrhy v Brně nabídly chytrá řešení pro domácnosti a firmy

Stavební veletrhy v Brně nabídly chytrá řešení pro domácnosti a firmy

Od 26. do 29. dubna se na brněnském výstavišti konaly Stavební veletrhy Brno, veletrh nábytku a interiérového designu MOBITEX a veletrh DSB – Dřevo a…
celý článek

Stránky stavebnictvi3000.cz používají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. (beru na vědomí)