SCHELL – kvalita, která se počítá

Aktualizováno: 9. 6. 2012

Společnost SCHELL patří mezi hlavní světové výrobce armatur a instalační techniky. Kromě širokého sortimentu výrobků v oblasti rohových regulačních ventilů a připojovacích armatur firma dodává veškeré typy armatur pro veřejné sanitární prostory k umyvadlům i sprchám, WC i pisoárům.

SCHELL – kvalita, která se počítá
Výrobní závod v Olpe

Ve dnech 7. a 8. března 2012 pořádala firma SCHELL pro novináře press trip, jehož součástí byla jednak návštěva veletrhu SHK (Sanitär Heizung Klima) v Essenu, jednak komentovaná prohlídka moderního závodu Schell v Olpe s představením produktů a novinek v sortimentu firmy.

Úspěšná prezentace na veletrhu

Na veletrhu SHK v Essenu představila firma mnoho ze svého sortimentu. Odborníci i veřejnost tak měli možnost prohlédnout si výrobky tradiční německé firmy, která více než sedmdesát pět let pravidelně investuje do inovativních produktů a služeb a sází na vysoký standard materiálů i výrobního procesu.

Z vystavovaného sortimentu, který se těšil největší pozornosti, můžeme jmenovat např. armatury a splachovače pro veřejné sanitární prostory, rohové ventily s filtrem, nezamrzající venkovní připojovacími ventily nebo elektronické splachovače WC a pisoárů.

Komplexní sortiment

Propagace firmy a jejích výrobků probíhá formou komunikační kampaně nazvané SCHELL Inside, která má oslovit především odbornou veřejnost, architekty, designéry a projektanty a představit výrobky v oboru veřejných a komerčních sanitárních prostor.

Základ tvoří nabídka senzorových i samouzavíracích umyvadlových armatur, elektronických i samouzavíracích sprchových armatur, splachovacích systémů pro WC a pisoáry (včetně senzorových), podomítkových montážních modulů i připojovacích a rohových ventilů v designovém provedení nebo s ovládáním zabezpečeným proti neoprávněnému odběru vody.

Elektronické umyvadlové a sprchové armatury
Elektronické umyvadlové a sprchové armatury

Výrobky s označením SCHELL jsou vyrobeny z robustních materiálů a většina z nich je instalována tak, aby poskytovala ochranu před poškozením vandaly. V případě armatur, které se používají v nepřetržitém režimu, je důležité již při plánování přemýšlet nad výstavbou, provozem a údržbou základního vybavení. Parametry výběru jsou odlišné od vybavení sociálního zařízení a koupelny do domácností a je nutné se seznámit se souborem pravidel, která se zabývají speciálními požadavky na instalaci, hygienu a funkčnost výrobku.

Zásadním kritériem výběru produktů je ekonomické hledisko podpořené aspektem hospodaření s vodou v rámci šetrného přístupu k životnímu prostředí a vodním zdrojům při zachování vysokých nároků na design a kvalitu výrobků.

Venkovní nezámrzný ventil Polar II
Venkovní nezámrzný ventil Polar II
1 Zpracováno z tiskových podkladů firmy
Kontakty:
SCHELL GmbH&Co. KG
Palliardiho 13, 669 02 Znojmo
Tel.: +420 602 754 712
E-mail: ales (tečka) rezac (zavináč) schell (tečka) eu
http://www.schell.eu
(aktualizace kontaktu: 8. 6. 2012)
Autor: Ing. Hana Solařová1)
Fotografie: Archiv firmy

Diskuze k článku

Článek zatím nikdo nekomentoval. Vložte komentář jako první.

Více článků

Plochá sprchová vanička Geberit Setaplano. Promyšlená, předmontovaná

Plochá sprchová vanička Geberit Setaplano. Promyšlená, předmontovaná

Sprchová vanička Geberit Setaplano je vyrobena z vysoce kvalitního, odolného materiálu, který se snadno čistí a je příjemně teplý a jemný jako…
celý článek

Sanitární doplňky Merida na našich cestách

Sanitární doplňky Merida na našich cestách

Se sanitárními doplňky Merida jsme se měli možnost setkat na stovkách míst. Jmenujme například letiště ve Varšavě, areál Regionálního centra Olomouc,…
celý článek

Koupelny v bílé: nestárnoucí klasika

Koupelny v bílé: nestárnoucí klasika

Koupelna je nezbytnou součástí našich domovů, máme ji spojenou především s rutinní ranní a večerní hygienou, pro mnohé je navíc symbolem oázy klidu a…
celý článek

Koupelnový nábytek MYJOYS. Nová kolekce od Dřevojas, v. d.

Koupelnový nábytek MYJOYS. Nová kolekce od Dřevojas, v. d.

Exkluzivitu a jedinečnost přináší do českých koupelen unikátní novinková kolekce koupelnového nábytku MYJOYS od svitavské společnosti Dřevojas, v. d.…
celý článek

Stránky stavebnictvi3000.cz používají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. (beru na vědomí)