Střešní systém Bramac je zárukou dlouholeté spolehlivosti

Zveřejněno: 24. 1. 2016

Pro každou střechu platí, že nabídne tu nejlepší ochranu, spolehlivost, funkčnost a sladěný vzhled pouze za předpokladu, že do sebe jednotlivé doplňky optimálně zapadají. Proto je vždy lepší zvolit kompletní systém od jednoho výrobce, který zaručí, že střecha bude plnit všechny své funkce za jakýchkoli podmínek.

Střešní systém Bramac je zárukou dlouholeté spolehlivosti
Tegalit STAR ebenově černá krytina

Takový inteligentní střešní systém nabízí právě Bramac. Základem je jedenáct modelů betonových střešních tašek s možností výběru ze čtyř povrchových úprav a pestrou paletou barev a profilů. Nejmodernější technologii výroby betonových střešních tašek představuje model Tegalit STAR, který na posledním ročníku veletrhu Střechy Praha získal ocenění „Zlatá taška”. Kromě kvalitních betonových tašek Bramac nabízí také osm modelů keramické střešní krytiny ve čtyřech povrchových úpravách, včetně celé řady originálních střešních doplňků, sladěných ve formě, funkci a barvě se střešní krytinou. Mezi doplňky ke střešním krytinám zákazníci naleznou střešní fólie, průchody střechou, pochozí prvky nebo okapy.

Tegalit STAR červenohnědá krytina
Tegalit STAR červenohnědá krytina

Jedinečná technologie

Nový systém Bramac Cool dokáže udržet v podkroví příjemnou teplotu díky inovativní skladbě střešního pláště. Unikátní povrchová úprava betonových střešních tašek STAR odráží infračervené záření na povrchu tašky. Pod ní je vysoce reflexní střešní folie Clima Plus 2S. Třetí vrstvu tvoří tepelná izolace BramacTherm, která v zimních měsících perfektně izoluje a v letním horku zajistí v podkrovním interiéru příjemné klima.

Úspora nákladů

Kvalitně provedená střecha Bramac může pomoci snižovat náklady na vytápění. V nabídce příslušenství střešního systému najdou zákazníci kvalitní nadkrokevní tepelnou izolaci. Produktová řada nese označení BramacTherm a jsou v ní zahrnuty produkty BramacTherm pro novostavby a rekonstrukce, BramacTherm Kompakt pro rekonstrukce střech, BramacTherm Top pro realizaci novostaveb, BramacTherm Floor pro zateplení stropních konstrukcí a BramacTherm Basic pro zateplení šikmých střech komplikovaných tvarů a pro ploché střechy. Zákazníkům dále nabízí solární kolektory Bramac, které jsou integrované do střešní krytiny. S jejich použitím lze také ušetřit náklady za vytápění nebo ohřev vody.

Okapový systém Stabicor

Důležitou součástí správně fungující střechy je okapový systém. Bramac nabízí okapový systém Stabicor M vyrobený z pozinkovaného plechu s ochrannou barevnou vrstvou. Výhodami produktu je dlouhá životnost, barevná stálost, minimální údržba a jednoduchá a rychlá montáž.

Bramac standardně nabízí třicetiletou záruku na kvalitu a mrazuvzdornost střešních tašek. Dle vybraného příslušenství pak zákazník může získat další deseti nebo patnáctiletou záruku na funkčnost střešního systému.

Kompletní nabídku završuje rozsáhlý servis a poradenství. Na základě dodané projektové dokumentace tak zákazníci získají propočet potřebného množství střešních tašek a příslušenství, včetně materiálových nákladů, návrh na optimální řešení solárních kolektorů či nadkrokevní tepelné izolace.

Kontakty:
BRAMAC střešní systémy spol. s r. o.
Kolbenova 882/5a, 190 00 Praha 9
Tel.: +420 266 770 123
E-mail: bramac (tečka) cz (zavináč) bramac (tečka) com
http://www.bramac.cz/
(aktualizace kontaktu: 10. 1. 2013)
Autor: Kolektiv autorů
Fotografie: Archiv firmy

Diskuze k článku

Článek zatím nikdo nekomentoval. Vložte komentář jako první.

Více článků

Těžká šikmá střecha HELUZ

Těžká šikmá střecha HELUZ

Cihlové domy, které jsou v tomto článku zastoupené stavebním systémem HELUZ, je dobré navrhovat a stavět tak, aby vedle tepelné izolace plně využily…
celý článek

Široká nabídka speciálních a doplňkových tašek KM Beta

Široká nabídka speciálních a doplňkových tašek KM Beta

Největší český výrobce stavebních materiálů, společnost KM Beta a.s., nabízí ucelený program výrobků pro dokonalou a funkční střechu. Vedle třech…
celý článek

Střecha jako ochrana a ozdoba domu

Střecha jako ochrana a ozdoba domu

Střecha chrání dům a jeho obyvatele před horkem a mrazem, přívaly sněhu, vichřicí, deštěm, krupobitím a blesky nebo palčivým letním sluncem, které ji…
celý článek

Větrací pásy od HPI-CZ odvádějí vlhkost z oblasti hřebene a brání tak tvorbě plísní

Větrací pásy od HPI-CZ odvádějí vlhkost z oblasti hřebene a brání tak tvorbě plísní

Zásadní vliv na životnost střešní konstrukce má funkční odvětrání střechy v oblasti hřebene a nároží. Dostatečné proudění vzduchu ve střešním plášti,…
celý článek

Stránky stavebnictvi3000.cz používají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. (beru na vědomí)