Diskuze k článku VPO Protivanov, a.s. - tradiční výrobce plastových oken

Zobrazit článek VPO Protivanov, a.s. - tradiční výrobce plastových oken

Datum: 25.7.2013 16:43
Reagovat na komentář
Autor: Miroslav
VPO Protivanov NIKDY - NEGATIVNÍ ZKUŠENOST
firma VPO je naprosto radím vyhněte se ji. Nebyli schopni zaměřit správně okna, vyrobili je malá, pak neuznali reklamaci, nainstalovali je a přes snahu o řešení ignorovali dlouhý čas jakékoli pzůsoby nápravy. Nakonec po půlroce dodali jakési lišty krycí, které nebyly funkční. Zapravení provedli špatně. Nedokončili práci. Vyhýbání se kontaktu a řešení. Na soudy zapomeňme, to je extrémní a drahé řešení v ojedinělých případech. (znalci apod.) Takže praktická zkušenost... prostě dodnes nedokončené a špatně osazené. Navíc se kryjí tím že si subdodávají montáž jinou firmou takže vinu si pak přehazují a nikoho se nedovoláte.
Datum: 1.7.2014 22:08
Reagovat na komentář
Autor: Dája
Re: VPO Protivanov NIKDY - NEGATIVNÍ ZKUŠENOST
Naprosto souhlasím, kdysi to byla dobrá firma. Ty časy již minuly.
Datum: 4.12.2013 22:56
Reagovat na komentář
Autor: Adam
VPO Protivanov
Dobrý den. Já mám s firmou VPO Protivanov ty nejlepší zkušenosti. Dělali jsme okna u našich v Olomouci a u nás v Uničově a byli jsme velmi příjemně překvapeni. Vystupování, ochota a kvalita perfektní. Jedině doporučuji.
Datum: 1.7.2014 22:07
Reagovat na komentář
Autor: Dája
Již nebrat, zhoršili kvalitu
Špatně usazená zárubeň u dveří, nedoléhaly 1,5 cm.Přes naše upozornění odjeli s tím, že si to "sedne".Opravit to přijeli za týden-muselo se vybourat.Dále bylo zjištěno, že mezi křídlem a zárubní je i přes těsnění mezera 4mm.Přijela další parta za další 2 dny a vyměnili těsnění. Tudíž se jim montáž podařila na 3.pokus.Když jsme chtěli slevu ve výši ceny montáže, jelikož si dle nás nezasloužila zaplatit, tak jednání trvalo víc jak měsíc, protahovali to, nechtěli slevit. Telefonovali jsme cca 6x, psali maily a nakonec nám slevili 200,-Kč, což jsme stejně protelefonovali.Máme od nich 3 dveře. První namontovali napoprvé(ale to bylo cca před 13 lety, to ještě byli dobrá firma), druhé se jim podařily napodruhé. Kvůli těmto třetím jsme si brali 3x volno z práce. Víckrát už si od nich nic neobjednáme. Montážníci spěchají, 1 rukou telefonují a druhou montují.
Datum: 2.10.2014 12:53
Reagovat na komentář
Autor: Jana
hrůza a děs
jestli vám všem můžu radit,tak okna od této firmy rozhodně ne. poškrábané rámy,hrozné jednání!! okna se nám rosí atd. a ještě k tomu přechytralý pan vedoucí v třebíči na prodejně. už nikdy
Datum: 13.1.2015 4:26
Reagovat na komentář
Autor: Martin
Spokojenost
Já mám od nich dveře asi deset let a okna jsme měnili loni. Vše je v pořádku. Okna jsme objednávali ve Svitavách, kde nás obsloužila velice příjemná paní. Na okna jsme čekali asi tři týdny. Montáž proběhla bez problému a vše po sobě uklidili. Já je mohu jen doporučit. To kamarád má okna od Jordánu a začala se mu loupat folie z rámu oken. Firma Jordán ale už skrachovala a tak má smůlu.
Datum: 14.1.2015 15:25
Reagovat na komentář
Autor: Míša
Re: Spokojenost
Dobrý den, a jaký typ oken od nich máte? Děkuji posílám odkaz, jestli mi můžete napsat přesný typ děkuji :) . http://www.vpo.cz/
Datum: 15.1.2015 17:26
Reagovat na komentář
Autor: Martin
Re: Spokojenost
Dobrý den, máme od nich plastová okna VPO Klasik.
Datum: 25.2.2018 9:40
Reagovat na komentář
Autor: Robert
Špatný servis
Servis několikrát jsem je prosil o servis vždy slíbí a nedodrželi ani se neozvali, vyhněte se jim.
Datum: 8.3.2018 14:59
Reagovat na komentář
Autor: Pavel
Zkušenosti s VPO
Mám s VPO taky špatné zkušenosti. Bohužel nedodrželi termíny dodání oken v novostavbě RD, které měli návaznost na další práce. Poté, co jsme řešili některé reklamace, což se může stát, tak přístup byl absolutně laxní a na velmi dlouhé lokty. Hlavně s panem Trnečkem přímo v Protivanově, který po prvním kontaktu přestane telefony zvedat a na emaily odpoví jednou za měsíc, když si asi vzpomene. Pořad jen slibují, ale nic se reálně neděje. Servis a komunikace je u VPO za 5-.
Datum: 13.3.2018 16:21
Reagovat na komentář
Autor: Petr
Protivanov
Co to tady čtu za debatu tak se jich musím zastat. Mám stavební firmu a několik let s nima spolupracuji. Nebyl nikdy žádný problém, který by nebyl vyřešen. Prasklo mi sklo, do týdne vyměněno. Kvalita oproti konkurenci špičková. Jednám s pánem z Olomouce a úplně parádní spolupráce. Teď jsem zadal zakázku za půl milionu a je hotová bez problémů!!!
Datum: 13.3.2018 16:42
Reagovat na komentář
Autor: Hynek
VPO Protivanov
Spokojenost. Pracuji v Americe a koupil byt v Olomouci. Frajer z Olomouce to zajistil i když jsem byl ve Státech. Paráda. Spokojenost.
Datum: 18.3.2018 19:35
Reagovat na komentář
Autor: Vlastimil
Protivanov
Konečně jsme uklidili a můžu v klidu surfovat na internetu. Jsem nadšený z firmy Protivanov. Čtvrtek pátek nám dělali výměnu i se zednickou a naprosto v pohodě. A to sem tady četl některé příspěvky, které nebyly moc pozitivní. Asi konkurenca. Sem spokojený a paráda. Vlašta z Olomouce.
Datum: 24.4.2018 13:01
Reagovat na komentář
Autor: Iva
Protivanov už nikdy
Nechala jsem si namontovat okna Protivanov a varuji před jejich hlučnosti. Vše, co se děje na ulici slyšíte doma a navíc z nějakého prapodivného důvodu se jedno okno po dešti mlží zvenčí. Není přes ně ani vidět.
Datum: 29.5.2018 11:05
Reagovat na komentář
Autor: Radek
VPO Protivanov
Dobrý den, mokl bych poprosit o kontakt na "frajera" z Olomouce popř. pána od stavební firmy která dlouhodobě spolupracuje s VPO? Děkuji Radek, Šternberk
Datum: 12.7.2018 8:15
Reagovat na komentář
Autor: JBk
Nedoporučuji
Špatně zaměřené francouzské okno. Po vybourání většího otvorů do fasády uz mě to stálo moc penez. Nakonec po montáži nešla otevřít ani jedna strana. Takže sem to musel vypacit, vybourat a zadal sem zakázku u Pramosu. Cca škoda 24 000 Kč díky VPO.

Přidat komentář

Stránky stavebnictvi3000.cz používají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. (beru na vědomí)