Diskuze k článku Vytápění nízkoenergetického rodinného domu elektřinou a plynem – srovnání

Zobrazit článek Vytápění nízkoenergetického rodinného domu elektřinou a plynem – srovnání

Datum: 18.10.2018 11:42
Reagovat na komentář
Autor: Jiří
Re: Plyn a elektřina
Pokud hledáte výhodného dodavatele plynu a elektřiny, tak doporučuji dodavatele https://armexenergy.cz/jak-zmenit-dodavatele, u kterého můžete mít smlouvu na dobu neurčitou bez závazků. Navíc k němu můžete přejít online vyplněním objednávky, nebo osobně na některé z 32 poboček nebo telefonicky na čísle 412 154 154
Reagovat na komentář
 

Pravidla pro diskutující

Vložením příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s dodržováním následujích pravidel. Při jejich porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku nebo jeho modifikaci. Vyjadřujte se k věci, příspěvky mimo téma budou odstraněny. Redakce nemaže „nesouhlasné komentáře“, nicméně u takovýchto příspěvků musí autor uvést celé své jméno a telefon s e-mailem (telefon a e-mail bude přístupný jen pro redakci). Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty, mezi kterou se anonymní kritika počítat rozhodně nedá.

Příspěvky nesmí obsahovat:

  • Vulgární a hrubé výrazy či urážlivé příspěvky na adresu osob.
  • Rasové útoky.
  • Komerční nabídky a affiliate odkazy.
  • Obsah v rozporu s právem.

U všech přidaných komentářů ukládáme IP adresu. Políčka e-mail a telefon zůstanou ostatním skryta a slouží pouze pro redakci (např Vás můžeme kontaktovat pokud získáme odpověď na Váš dotaz).

Stránky stavebnictvi3000.cz používají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. (beru na vědomí)