Společnost Hörmann hlásí několik nových velkých zakázek

Autor: Redakční kolektiv, Datum vydání: 23. 5. 2017

Přední evropský výrobce a dodavatel garážových vrat, dveří a logistických systémů, zvítězil v několika soutěžích na dodávky stovky dveří a vrat pro různé účely a v nejrůznějších provedeních. „Vše nasvědčuje tomu, že Hörmann stojí na počátku velmi dobrého roku,” uvedl jednatel Ing. Vít Kareš.

Obchodní centrum IGY

Hörmann se tak podílí na rekonstrukci a rozšíření obchodního centra OC IGY v Českých Budějovicích, kde spolupracuje s generálním dodavatelem stavby, společností Metrostav. V tuto chvíli Hörmann do areálu dodává produkty a materiál za 4,7 milionu korun a o další velkou část se uchází. Jde například o speciální dveře do kinosálů a další druhy dveří dřevěných a ocelových. Montáže v Českých Budějovicích se v tuto chvíli rozbíhají.

Budějovické IGY centrum se jednak rekonstruuje, ale i rozšiřuje o zcela nový areál IGY 2. Pro společnost Hörmann tak jde o velkou a prestižní dodávku různých komponentů.

Do svého jediného výrobního závodu v České republice investuje společnost Miele, dodavatel domácích spotřebičů a bílé techniky. „Do Uničova dodáváme mimo jiné fasádní dveře a různé produktové řady ze segmentu ocelových dveří,” doplňuje Ing Vít Kareš, jednatel Hörmann. Do částí 1 a 2 závodu Miele v Uničově Hörmann dodává vybavení za milion korun. Společnosti podnikající v České republice či dodávající na český trh cítí optimistickou spotřebitelskou náladu a neváhají tak investovat do rekonstrukcí svých kapacit. Společnost Hörmann jim nabízí jednak špičkovou kvalitu, ale i nadstandardní a pružný servis.

Stránky stavebnictvi3000.cz používají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. (beru na vědomí)