Pozvánka na 26. Pardubickou stavební výstavu

Organizátoři veletrhu se rozhodli po vynucené pauze způsobené vládními restrikcemi obnovit tradici stavebních výstav ve Východočeském kraji. Akce se odehraje, stejně jako v předchozích letech, ve Výstavním centru IDEON Pardubice, a to ve dnech 7. až 9. října letošního roku.

Výstava je určena jak pro odbornou, tak laickou veřejnost a návštěvu ocení zejména ti, kteří chtějí v blízké budoucnosti stavět, rekonstruovat či zařizovat své bydlení.

Představí se výrobci a dodavatelé stavebních materiálů, střešních krytin, komínů, oken, dveří, tepelných čerpadel, kotlů, krbů, prvků do koupelen, sanací zdiva a mnoha dalších. Své dotazy budou návštěvníci moci konzultovat s přítomnými stavebními odborníky a specialisty. Většina účastnících se firem navíc připravuje pro návštěvníky slevy, které jim umožní ušetřit při výstavbě či rekonstrukci až desetitisíce korun.

Volná vstupenka

Veletržní prostory se po všechny tři dny veřejnosti otevřou v 10 hodin a uzavřeny budou v 18 hodin ve všední dny, v sobotu pak v 17 hodin. Účastníci, kteří vyplní a odevzdají anketní lístek, se budou moci zúčastnit slosování o ceny. To proběhne poslední výstavní den, a sice v sobotu, přímo na výstavišti. Ceny do něj věnují významní vystavovatelé. Hlavní cenou bude padesátiprocentní sleva na tepelné čerpadlo Spirála.

Parkovat lze v blízkém okolí budovy, ve které se veletrh bude konat, nebo v parkovacím domě v ulici Karla IV 2749.

Organizátoři i vystavovatelé se těší na vaši návštěvu. Na viděnou!

Autor: tisková zpráva
Foto: archiv organizátora