Časopis Stavebnictví a interiér

Stavebnictví a interiér je časopis zaměřený na vlastnosti stavebních materiálů a postupy při jejich zpracování a zabudování na stavbách. Zvýrazněné tematické okruhy se týkají navrhování a použití stavebních materiálů při výstavbě od rodinných domů až po velké stavby a od hrubé stavby až po dokončovací práce a zařizování interiéru.

Časopis je distribuován především adresně poštou a v menší míře prostřednictvím vybraných distributorů tisku po celé ČR. Odborná úroveň je orientována na potřeby lidí pohybujících se v oboru – tedy projektantů, stavebních profesí, stavebních firem, architektů a investorů atd. Časopis je ale srozumitelný i široké veřejnosti se zájmem o problematiku, pro kterou speciálně přichází s některými vydáními zaměřenými přímo na výstavbu nebo rekonstrukci rodinných domů.

Stavebnictví a interiér, ilustrační foto

V roce 2020 plánujeme vydávat v termínech 15.1., 21.2. (dvojčíslo), 9.4., 18.6. (dvojčíslo), 18.8. (dvojčíslo), 9.9. a 27.10. (dvojčíslo). (poznámka redakce: termíny se mohou změnit).

Časopis Stavebnictví a interiér můžete mít ve schránce zdarma

Chcete-li být stále v obraze a dozvědět se o aktuálních trendech v oboru, využijte možnost dostávat časopis přímo do poštovní schránky, navštivte sekci „časopis zdarma“ a přihlaste se k jeho odběru. Časopis si lze přečíst i v knihovnách a rovněž bude k dostání na vybraných veletrzích se zaměřením na stavební materiály nebo na výstavbu.

Každodenně také aktualizujeme naše stránky na sociálních sítích o zajímavé příspěvky z celého světa. Sledovat nás tedy můžete i zde.