Časopis Stavebnictví a interiér

Stavebnictví a interiér je časopis zaměřený nejen na samotné stavby, ale i na vlastnosti stavebních materiálů a postupy při jejich zpracování a zabudování. Zvýrazněné tematické okruhy se týkají navrhování a použití stavebních materiálů při výstavbě od rodinných domů až po velké stavby a od hrubé stavby až po dokončovací práce a zařizování interiéru.

Časopis je distribuován především adresně poštou a v menší míře prostřednictvím vybraných distributorů tisku po celé ČR. Odborná úroveň je orientována na potřeby lidí pohybujících se v oboru – tedy projektantů, stavebních profesí, stavebních firem, architektů a investorů atd. Časopis je ale srozumitelný i široké veřejnosti se zájmem o problematiku, pro kterou speciálně přichází s tématy zaměřenými přímo na výstavbu nebo rekonstrukci rodinných domů.

Stavebnictví a interiér, ilustrační foto

V roce 2024 plánujeme vydat 6 čísel a to v termínech:

  • 8.2. (1-2/2024),
  • 8.4. (3-4/2024),
  • 3.6. (5-6/2024),
  • 9.8. (7-8/2024),
  • 12.9. (9-10/2024) a
  • 15.11. (11-12/2024).

Uvedená data jsou orientační a mohou se změnit.

Informace ohledně PrePay s.r.o. (predplatit.cz)

PrePay s.r.o. prodávala naše časopisy, za které jsme dostávali postupně zaplaceno až v době jejich dodání. S touto společností nejsme majetkově ani personálně propojeni, a proto dobropis, který společnost svým zákazníkům rozesílala, nelze uplatnit u nás – peníze Vám musí vrátit přímo společnost PrePay s.r.o.

Vás, našich předplatitelů, si velice vážíme, a proto jsme se rozhodli všem, koho se situace s PrePay s.r.o. týká, doručit zbylá vydání na naše náklady v režimu bezplatného zasílání. Zároveň pracujeme na možnosti objednávat a prodlužovat předplatné přímo u nás, bez nutnosti využívat prostředníka.

Zasílání na základě promo kódu

Máte-li propagační kód pro zasílání časopisu, můžete ho uplatnit zde:

Pro inzerenty: Ceník a mediaplán