Reklama na www.stavebnictvi3000.cz

Internetová stránka stavebnictvi.cz přináší každý den informace z oblasti stavebnictví a architektury. Publikujeme články týkající se legislativy, zajímavých staveb, nových materiálů, různé návody atd. Čtenáři u nás naleznou ale i recenze a příspěvky věnující se úspoře nákladů, využití obnovitelných zdrojů a dalším diskutovaným tématům.

Našimi čtenáři jsou jak lidé pracující v oboru, tak i investoři a svépomocní stavebníci. Denně nás navštíví 2000–3000 čtenářů, měsíčně kolem 50 000 unikátních návštěvníků.

Naším prostřednictvím můžete oslovovat desítky tisíc potenciálních zákazníků, a to nejen vlastními informacemi, ale i s využitím redaktorů, kteří pro vás obsah připraví.

Časopis Stavebnictví a interiér

Kromě inzerce na webových stránkách nabízíme též možnost propagace v tištěném časopise Stavebnictví a interiér, který vychází 6× za rok a svým obsahem se zaměřuje na klíčová témata spojená se stavebnictvím − rekonstrukce a opravy, hrubou stavbu, dokončovací práce, otvorové výplně, energeticky úsporné stavby a řešení interiérů. Zhruba 2/3 jeho čtenářů pracují v oboru (architekti, projektanti, majitelé stavebních firem), zbylou část tvoří předplatitelé, investoři a učitelé či studenti stavebních škol.

Redakční články

Nejlepším způsobem, jak oslovit čtenáře, je publikování autorských článků. Článek můžete vytvořit vlastními silami, případně ho pro vás napíší naši redaktoři.

Publikování autorských článků je zdarma, je třeba ale počítat s tím, že každý článek před přijetím do redakční části pečlivě posuzujeme. V případě, že budete mít zájem nechat si článek napsat na objednávku, kontaktujte nás na e-mailu redakce@vega.cz.

Komerční sdělení

Obchodní informace a prodejní sdělení lze umístit za poplatek. Jako podklad potřebujeme pouze nadpis, text o rozsahu minimálně 1000 znaků a 1-2 obrázky. Limitován je též počet odkazů na 3. Cena za zveřejnění jednoho příspěvku činí 9 000 Kč + DPH, balíček s 6měsíční platností o 3 příspěvcích prodáváme za 21 000 Kč + DPH. Platba před zveřejněním, ke každému příspěvku lze využít práci korektora (oprava pravopisu) v rozsahu 15 minut.

Sponzorované příspěvky

Již publikovaný příspěvek (článek, video, fotogalerie) můžeme po dohodě zviditelnit tak, aby si ho otevřelo co nejvíce lidí. Umístíme ho na týden na titulní stranu, přidáme za obsah na zbývajících stránkách, zveřejníme odkaz na FB atd.

Bannerová reklama

Na www.stavebnictvi.cz si můžete si vybrat z trojice bannerů (300x250 px, 300×600 px a 970×250 px) respektive 300×250 pro oslovení uživatelů, kteří nás čtou z mobilů. Dále je také možné pro vaši reklamu vytvořit obrandování (reklama kolem stránek). Část reklamní plochy lze zakoupit přímo přes systém Google Ads.

Ke stažení: Kompletní ceník bannerové reklamy a brandingu pro rok 2023 (PDF).

Ceny a více informací

Kromě v ceníku uvedených položek poskytujeme veškeré další služby na základě smluvních cen odrážejících náročnost, pracnost a objem sjednaných zakázek. Základní ceny:

  • Redakční práce – text: 600 Kč/hod.
  • Redakční práce – foto, video: 800 Kč/hod.
  • Sazba, grafické práce, střih videa: 800 Kč/hod.
  • Zpracovávání kampaní, odborné konzultace ve věci reklamy: 1 200 Kč/hod.
  • Cestovní náklady: 10 Kč/km

Pro více informací o možnostech placené propagace kontaktujte Mgr. Helenu Hejhálkovou na emailu hejhalkova@vega.cz případně volejte na 777 844 405.

Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH.