3D Walk® – vizualizace architektury bez omezení pohybu

Společnost VIZUALIZACE s.r.o., lídr fotorealistických vizualizací v České republice, představila zcela novou formu vizualizací architektury – 3D Walk®.

Nová technologie spolu se softwarovou úpravou umožňuje zákazníkům virtuálně procházet objekt v unikátní kvalitě detailu, použitých materiálů a stínování pro tento druh projekce.

Reálná prohlídka objektu

3D stereoskopická virtuální prohlídka umožňuje prohlídku objektu (rodinný dům, developerský projekt, administrativní budova) formou procházky v nové formě smyslového vnímání a bez omezení pohybu. Produkt 3D Walk® nabízí koncovým uživatelům podobné informace jako je reálná prohlídka objektu.

Díky pohybu bez omezení a v 3D formě projekce zobrazení je společnost VIZUALIZACE s.r.o. schopna nabídnout naprosto jiné služby, než „jen klasické” panoramatické 360° prohlídky, u kterých je uživatel vázán jen na jedno místo a na pohled jen z tohoto prostoru.

Vizualizace exteriéru a staveb přímo v lokalitách

Rodinný dům, bytový dům, hotel, obchodní centrum, ale i průmyslová hala – všechny tyto objekty a další novostavby by měly v dnešní době splňovat nejpřísnější normy po stránce technické i vizuální. Jedním z prostředků vizuální kontroly je fotorealistická architektonická vizualizace.

Virtuální prohlídka nabízí náhradu za vzorové domy či neexistující stavby. Uživatelům tak dokáže zprostředkovat stavbu v unikátní kvalitě zobrazení a s hloubkou v prostoru. 3D Walk® je vhodný pro developerské a výrobní společnosti či realitní kanceláře jako velice efektní nástroj pro marketing a zlepšení prodeje staveb. Technologie stereoskopického promítání je účinným nástrojem při jednání skupin zákazníků. Prezentace se může najednou zúčastnit více než deset osob a je tak ideálním řešením pro představenstva společností či zastupitelstva měst.


Odhalte možné chyby v projektech

Dokonalá prezentace exteriérů a interiérů, realistické materiály a volnost pohybu umožní odhalit i možné chyby v projektech. Zákazníci či uživatelé staveb se tak mohou stát tvůrci vlastní stavby a v dokonalé 3D kvalitě si procházet připravovanou nemovitost. Uživatelsky jednoduché zařízení může tak přímo na vaší pobočce zprostředkovat zážitek s vlastními prostory stavby.

Náhrada vzorových domů

Poprvé byl produkt představen na veletrhu ForArch 2010 a návštěvníci tak mohli zhlédnout ve 3D projekci právě tuto novinku. Nebylo náhodou, že prezentace probíhala ve stánku firmy G SERVIS CZ s.r.o., která produkuje na našem trhu nejširší nabídku – 950 projektů rodinných domů. Právě 3D Walk® pomůže v budoucnosti společnosti nahradit vzorové domy, jejichž provoz a údržba vyžaduje nemalé finanční náklady. Nová 3D technologie spolu s touto úpravou pro architekturu umožňuje zákazníkům virtuálně procházet vzorový objekt v unikátní kvalitě detailu, použitých materiálů a stínování.

Možnosti a výhody 3D Walk®

Náhrada vzorových domů a neexistujících staveb, diametrální finanční rozdíl v porovnání se skutečnou výstavbou,
3D Walk® je vhodný pro developerské a výrobní společnosti, realitní kanceláře, efektní nástroj pro marketing a zlepšení prodeje budov,
díky 3D stereoskopickému promítání je 3D Walk® velice účinným nástrojem při jednání skupin zákazníků. Prezentace se může najednou zúčastnit více než 10 osob,
prezentace exteriérů a interiérů, realistické materiály a světlo,
3D stereoskopické promítání – dokonalá možnost zobrazení prostoru,
neomezený pohyb po interiéru domu pomocí jednoduchého ovládání,
velké množství interaktivních funkcí, výpisy ploch, textů, reklam,
díky zpracování 3D je možné zhotovit další 2D data, vizualizace statické i 360° prohlídky,
zákazník je možným tvůrcem interiéru, může měnit prvky interiéru dle svých požadavků.
Autor:
Foto: Archiv firmy