Akce Hörmann 2017 a vrata RenoMatic light

Hörmann na začátku března spustil akci 2017. V ní jsou za výhodné ceny k dostání například vrata RenoMatic light 2017, která se v akci dostávají na skvělý poměr kvality a ceny.

RenoMatic light jsou vrata, která se mohou pochlubit všemi přednostmi, které výrobky od společnosti Hörmann mají – vysoký stupeň bezpečnosti, špičková kvalita a vynikající termoizolační vlastnosti. A to vše už za 20 499 Kč.

Bezpečnost na prvním místě

Bezpečnost proti vniknutí zvenčí a bezpečnost při používání, to jsou největší témata, kterými se letošní sortiment společnosti Hörmann řídí,” uvádí jednatel společnosti Hörmann ČR, Ing. Vít Kareš. Společnost téma bezpečnosti bude vyzdvihovat v celoevropské kampani, kterou má na letošek přichystanou.

Pokud se majitel rodinného domu rozhodne, že jeho vrata už nesplňují požadavky na bezpečnost provozu a nemohou už ochránit jeho obydlí, může je nechat vyměnit za bezpečnější a praktičtější RenoMatic light v akci 2017. Ta jsou k dispozici již za 20 499 Kč i s pohonem. Akčních modelů vrat však je letos víc a je tak na výběr.

Vstupní dveře za dobrou cenu

Hörmann v akci 2017 uvádí i několik modelů vstupních dveří. Ocelové domovní dveře Thermo65 patří k tomu nejvíce prověřenému v produkci společnosti. Letos je Hörmann uvádí ve třech akčních dekorech Decograin. Jsou volitelné s bezpečnostním vybavením RC 2. Mají hliníkovou zárubeň s přerušeným tepelným mostem. Akční dveře Thermo65 mají vynikající izolační vlastnosti. Jejich cena bez bočního dílu začíná na 31 999 Kč. Hörmann svou nabídku dveří letos výrazně rozšiřuje.

Ocelové domovní dveře Thermo65

Pohony

Do akce se letos dostávají i bránové pohony LineaMatic. Pro posuvné brány včetně dálkového ovladače stojí od 12 999 Kč. Pro dvoukřídlé otočné brány je cena 18 999 Kč.

Každoroční akce Hörmann jsou pro předního evropského výrobce vrat, dveří a logistických systémů, osvědčeným marketingovým nástrojem, jak oslovit nové zákazníky. Produkty zařazené do Akce 2017 v sobě jedinečným způsobem spojují špičkovou kvalitu, design a bezpečnost spolu s nejlepší cenou.

Více informací naleznete na stránkách www.hormann.cz.

Autor: Martin Ježek
Foto: Archiv firmy