Společnost BASF nabízí nejlepší řešení od PCI pro Vaše podlahy

Technologie společnosti BASF Stavební hmoty Česká republika s.r.o. přináší tuzemskému zákazníkovi jedinečný systém výrobků pro přípravu všech podlahových podkladů a pro lepení podlahových krytin. Výroba celé produktové řady vychází ze zkušeností padesátileté výroby a nepřetržitého vývoje v oblasti stavební chemie.

Systém obsahuje přes čtyřicet produktů, které jsou pro lepší přehlednost rozlišeny číselnými kódy a barevností obalů. Každá z kategorií produktů má specifické vlastnosti, které tento systém výrazně odlišují od podobných produktů nabízených na tuzemském trhu. Přibližme si nyní tři základní systémové kategorie, které společně tvoří úplný celek:

  • Probarvené penetrace se sníženým rozstřikem a nadstandardní vydatností.
  • Samonivelační stěrky s až 40ti minutovým rozlivem a vynikající slévatelností, které v míchací nádobě „nesedají” ani po 30ti minutách od zamíchání.
  • Systém lepidel pro všechny typy podlahových krytin. Disperzní lepidla parfémovaná mají velmi nízkou spotřebu a vynikají vysokou lepivostí. Parketová lepidla jsou vhodná pro lepení všech typů a formátů dřevěných a laminátových podlah a jsou opět formulována s vysokou invencí tak, aby vykazovala vlastnosti na samé špičce současných technologických možností.
  • Mezi doplňky stojí za zmínku především Armovací systém, který dokáže již v 5 mm nahradit až 4 cm cementové mazaniny. Navíc nabízí sešívání betonu bez použití pryskyřic. To přispívá výrazným časovým a finančním úsporám.
Zalévání podlahového topení stěrkou na dřevěné podklady HSP 34

Kromě vysokých technických vlastností výrobků stojí za pozornost i další přednosti:

  • Většina produktů neobsahuje škodlivé látky.
  • Ucelený systém doplňkových materiálů špičkové kvality.

BASF je největší chemickou společností na světě. Výrobní škála sahá od chemikálií, plastů, přes příslušenství, zemědělské výrobky a čisté chemikálie až po ropu a přírodní benzín. Jako spolehlivý partner pro takřka veškerý průmysl nabízí koncern BASF velmi kvalitní výrobky, inteligentní komplexní řešení a účinnou pomoc při snaze zákazníků být úspěšnější. BASF je znám intenzivním vývojem nových technologií, které využívá k otevření dalších nových možností na trhu. Vzájemnou kombinací společenské odpovědnosti, ochrany životního prostředí a hospodářského úspěchu přispívá k tvorbě lepší budoucnosti.

Aplikace armovacího systému na škvárový podklad

BASF Stavební hmoty Česká republika s.r.o.: K Májovu 1244, 537 01 Chrudim, tel.: 469 607 111, fax: 469 607 112, e-mail: info@basf-sh.cz, www.basf-sh.cz
Obchodní a odborné poradenství: mobil: 724 269 012, 724 532 473, 724 212 449, softflooring@basf-sh.cz
Servis a poradenství na stavbách: mobil: 724 965 589
Zákaznický servis (příjem objednávek): tel.: 469 607 160, fax: 469 607 161, objednavky@basf-sh.cz

Autor: Pavel Hikl
Foto: Archiv firmy BASF Stavební hmoty Česká republika s