Veletržní duo fensterbau/frontale a HOLZ-HANDWERK 2012

Spojení odborných veletrhů fensterbau/frontale a HOLZ-HANDWERK, které se koná každé dva roky ve veletržním centru v Norimberku, se od 21. do 24. března 2012 opět stane ústředním fórem pro vše okolo oken, dveří a fasád a pro řemeslné opracování a zpracování dřeva.

Veletrh fensterbau/frontale je mezi odborníky považován za nejvýznamnější odborný veletrh pro okna, dveře, fasády, související technologie, komponenty a stavební prvky, v neposlední řadě pak pro stoje na výrobu oken. Na letošním ročníku představí své novinky v deseti zcela vyprodaných výstavních halách přes 750 vystavovatelů z celého světa. Po celou dobu konání veletrhu probíhá odborný doprovodný program. Ve výstavní hale 1 se koná speciální přehlídka „Energie plus – úspora energie a zisk z kvalitních oken, fasád a zasklení, dále je součástí doprovodného programu sympozium „GLASWELT” nebo fórum architektury či cena za nejlepší inovace v architektuře. Detailní doprovodný program je dispozici na www.frontale.de.

Souběžný veletrh HOLZ-HANDWERK se jednou za dva roky stává nepostradatelným setkáním truhlářů a stolařů, tesařů a návrhářů interiérů, ale také architektů, kteří se zde informují o nových, prakticky orientovaných řešeních na téma dřevo. V šesti výstavních halách budou návštěvníkům představeny novinky z oblasti strojů na zpracování a obrábění dřeva, ale také materiály, jejich techniky úpravy a mnohé jiné.

Nadcházející březnové veletržní duo slibuje opět velký úspěch. Pro HOLZ-HANDWERK se zaměřením na střední Evropu a pro fensterbau/frontale, ve svém oboru stěžejní světový veletrh, je výhodná jak poloha Norimberku v řemeslně silné oblasti na jihu Německa, tak jeho dobrá mezinárodní dostupnost.

Přijeďte se také vy informovat o novinkách, které odvětví výroby oken a zpracování dřeva nabízí. Návštěvníci se mohou těšit na čtyři zajímavé dny veletrhu, spoustu informací, intenzivní rozhovory na odborné úrovni a nové kontakty. Vstupenky na veletrh si mohou zájemci zakoupit v předprodeji u oficiálního zastoupení veletržní společnosti v České republice na adrese info@proveletrhy.cz, tel.: 775 663 548. Vstupenky se vystavují elektronicky a zasílají e-mailem. V případě dotazů ohledně obou uvedených veletrhů jsme vám rádi k dispozici na www.proveletrhy.cz.

Autor: Ing. Naďa Lichte
Foto: Archiv firmy