Černá Glazura Amadeus – výrazná a krásná střecha navždy

Pravé pálené tašky TONDACH jsou pověstné nejen svými kvalitativními vlastnostmi, jako je vysoká odolnost, mrazuvzdornost, barevná stálost a dlouhá životnost po mnoho desetiletí. Velmi oblíbené jsou mimo jiné také pro své variabilní použití – díky široké paletě modelů, povrchových úprav a barevných provedení si mezi nimi vyberou majitelé historických objektů, rekonstruovaných rodinných domů i moderních novostaveb. Novinka glazura Amadeus v černé barvě nabízí nyní všem, kdo plánují novou střechu, ještě lepší výběr.

Glazura Amadeus černá – novinka pro modely Figaro 11 a Stodo 12

Posuvné tašky Figaro 11 a Stodo 12 nabízejí nově zvolit při výběru konkrétního provedení povrchovou úpravu černou glazuru Amadeus. Glazura Amadeus je typ glazury, který byl speciálně vyvinut koncernem TONDACH s cílem splňovat ty nejnáročnější požadavky zákazníků. Glazura Amadeus je nanášena na ještě

nevypálenou tašku

a svůj charakteristický vzhled získává až po jejím vypálení při teplotě cca 1050 °C. Glazovaná úprava však plní nejen estetickou funkci, ale tašku zušlechťuje, zpevňuje a chrání. Lesklý povrch je mimořádně hladký, tím dochází k maximální redukci usazování nečistot. Kvalitní složení zaručuje také bezkonkurenční barevnou stálost tašky. Díky rozšíření portfolia o právě černé provedení této glazury mají zákazníci nyní ještě větší možnost zvolit si barevný tón střechy dle svých představ a typu stavby.

Posuvná taška Stodo 12, glazura Amadeus černá

Vyberte si i vy tu pravou variantu pálené tašky pro váš dům – inspiraci najdete na katalog.tondach.cz

Soutěž TONDACH pálená střecha 2015

Zdařilé realizace střech by neměly zůstat bez povšimnutí, a tak, jak se stalo pravidlem, i letos pořádá TONDACH již 11. ročník soutěže TONDACH pálená střecha 2015. Porota složená z odborníků z oblasti stavby střech a novinářů ze stavebně zaměřených titulů vybere ty nejlepší střechy realizované v roce 2015, a to v těchto třech kategoriích:

  • Rodinné domy a obytné stavby
  • Veřejně prospěšné stavby
  • Historické stavby

Kritérii při posuzování přitom jsou nejen vzhled střechy a celkový dojem z řešení ve smyslu zasazení realizace střechy do krajiny a propracování detailů, ale také odbornost provedené pokládky podle platných předpisů a technologických podmínek požadovanými společností TONDACH Česká republika.

Vyhlášení soutěže na www.stavebnictvi3000.cz.

Moderní a žádaný vzhled se snoubí se všemi kladnými vlastnostmi tradiční pálené tašky

Vyhlášení výsledků soutěže, do které se se svými vlastními realizacemi střech každoročně přihlašuje velké množství pokrývačů a pokrývačských firem, proběhlo 10. března 2016 v prostorách hotelu FLORET Průhonice.

Den otevřených dveří TONDACH Stod – 7. května 2016

Pro veřejnost se chystá také velmi oblíbený Den otevřených dveří ve výrobním závodu TONDACH ve Stodu u Plzně. Podrobnosti již brzy najdete na webových stránkách www.tondach.cz.

Více informací o tradičních pálených taškách, stejně jako o technických parametrech jednotlivých modelů najdete na www.tondach.cz.

Autor:
Foto: Archiv firmy