Firma Cortrade zlepšuje servis pro své zákazníky

Na konci roku 2004 firma Cortrade s.r.o. pořádala tiskovou konferenci, kde seznámila přítomné novináře s povrchovým materiál Corian® a Montelli a nejvýznamnějšími událostmi, které se ve firmě v roce 2004 udály. Dále si přítomní vyzkoušeli snadnou práci s novým softwarem, jehož zavedení do prodejen s sebou přináší lepší služby pro zákazníky.

Materiály Corian® a Montelli

Povrchový materiál Corian®, produkt přední světové firmy DuPont, se vyrábí z přírodních materiálů (bauxitu) a jako pojivo slouží polymetylmetakrylátová pryskyřice. Je to pevná, homogenní hmota s rovnoměrně rozloženou barvou a texturou v celém průřezu. Prokazuje velmi dobré mechanické vlastnosti jako tvrdost, houževnatost, otěruvzdornost a nepoddajnost. Lze jej řezat, frézovat, brousit i lepit. Kromě toho se dá také tepelně tvarovat a spojovat beze spár. Corian® je proto ideálním materiálem do koupelen, kuchyní, ale i do dalších provozů (hotely, restaurace, banky, nemocnice apod.), kde se požaduje vysoká trvanlivost a hygiena. Na výrobky z Corianu je poskytována 10 let záruka. Materiál Montelli, který rovněž vyrábí společnost DuPont, má obdobné vlastnosti jako Corian®, ale jako pojivo je použita pryskyřice na bázi polyesterů. Ve většině parametrů, důležitých pro kuchyňské desky, dosahuje kvality materiálu Corian®.

Nová cenová politika

Firma Cortrade s.r.o., která je výhradním distributorem materiálu Corian® v České a Slovenské republice, pružně zareagovala na fakt, že díky vstupu naší země do Evropské unie padly některé celní bariéry, což má nyní příznivý vliv na konečnou cenu produktů z Corian®. Cena za Corian® je 8900,- Kč/bm a za Montelli 5900,- Kč/bm. Více na: www.corianczechia.cz nebo www.corian.com.

Zlepšuje se také servis

V každém autorizovaném prodejním centru či kuchyňském studiu se zákazník může seznámit s cenami jednotlivých produktů z materiálu Corian®. Další významnou novinkou v komunikaci se zákazníky je určitá forma samoobsluhy. Produkty z materiálů Corian® a Montelli jsou totiž nabízeny novým způsobem, a to prostřednictvím internetu. Díky speciálnímu softwaru si zákazník může v kuchyňském studiu na webové stránce www.cortrade.cz vytvořit vlastní návrh řešení své kuchyně a na obrazovce ihned vidí i výslednou cenu. Případnou objednávku zašle dodavatel přímo autorizovanému zpracovateli.

Autor:
Foto: Archiv firmy