DASIP - dveře a zárubně správné volby

Společnost DASIP Group, s.r.o. nabízí na českém trhu ucelený sortiment vnitřních dveří a obložkových zárubní. Tato velmi mladá firma byla založena v březnu loňského roku a rozšiřuje oblast podnikání již fungující firmy DASIP, s.r.o., tradičního výrobce požárních uzávěrů.

Požární uzávěry

Firma DASIP, s.r.o. se v současné době řadí mezi nejvýznamnější výrobce požárních uzávěrů v České republice. Stále vyšší nároky a požadavky na současné bydlení jsou podnětem pro stanovení stěžejního cíle a záměru nejenom společnosti DASIP, s.r.o. Nicméně právě DASIP stále inovuje a zvyšuje kvalitu současného sortimentu výrobků. Požární uzávěry patří mezi stavební výrobky, které musejí být doloženy certifikáty. DASIP vlastní v současné době více než třicet certifikátů, které vydala autorizovaná osoba č. 227 VÚPS. Kvalita jednotlivých výrobků je navíc zajištěna »Prohlášením o shodě s certifikovanými výrobky«.

Produkty firmy DASIP jsou projektovány a certifikovány tak, aby splňovaly zároveň požadavky protipožárních dveří a také odpovídaly nárokům na dveře kouřotěsné (proti studenému kouři), zvukotěsné, protiprachové a bezpečnostní.
Všechny druhy požárních uzávěrů mohou být zákazníkovi dodány ve všech běžných odstínech barev RAL. Pro dřevěné konstrukce se používají všechny druhy dýh, které se následně moří nebo lakují.

Vnitřní dveře a obložkové zárubně

Stále vyšší nároky zákazníků jsou i v této oblasti impulsem k realizaci novinek. Pro tento účel byla založena již zmíněná společnost DASIP Group, s.r.o., která přichází s novým typem dýhovaných, obložkových zárubní, které jsou vyrobeny z profilovaných prvků. Z několika ukázek je zjevné, jak dokonale jsou jednotlivé dveře řemeslně vypracovány a navíc doplněny jemnými detaily. Při konstrukci dveří se používá velice kvalitních materiálů, které jsou zárukou dostatečné pevnosti a dlouhé životnosti. Vedle klasické typové řady lze vyrobit i dveře a zárubně odpovídající individuálním představám a požadavkům zákazníka. Dveře DASIP mohou vytvořit ucelený design každého interiéru. Navíc je možno vyrobit i dveře v provedení požárním, kouřotěsném, zvukově izolačním i bezpečnostním.

Společnost DASIP chce též všem čtenářům oznámit, že během jedné poloviny roku bude nově otevřena vzorková prodejna na Praze 2.

Autor: Lenka Dvořáková
Foto: Archiv firmy