Designové baterie a koupelnové doplňky Belaggio

Značka Belaggio, jejímž jediným distibutorem v ČR je firma STENO CZ, si za mnoholeté působení na českém trhu našla širokou řadu příznivců mezi náročnými zákazníky, kteří požadují vysokou kvalitu zakoupených výrobků, servis a v neposlední řadě zvažují výši svých investic. Oblíbené řady bateríí Torino, Sevila a Lima jsou nyní rozšířeny o Porto a Soul.

V roce 2015 se Belaggio posouvá ještě dál, rozšíří se o novou naprosto neotřelou řadu baterií, která bude prvně k vidění na veletrhu Infotherma v Ostravě, kde bude firma STENO CZ vystavovat v pavilonu NA1, stánek 22.

Steno Lima

Součástí výstavy je anketa přímo na stánku firmy STENO CZ. Všechny anketní lístky budou slosovatelné a každý den v odpoledních hodinách bude vyhlášen jeden výherce, který si může cenu odnést bezprostředně po vyhlášení. Výherce získá hodnotnou cenu v podobě vodovodní beaterie. Baterie Belaggio lze koupit i online na designovém e-shopu na stránkách www.ebelaggio.cz.

Steno Porto

Smlouva uzavřená mezi STENO CZ a nadací Paraple „Steno pro Paraple” – z každé prodané baterie Belaggio, zakoupené zákazníkem v České republice, odvádí firma STENO CZ nadaci příspěvěk ve výši 50 Kč a zároveň garantuje nejnižší darovanou částku 100 000 Kč.

Steno Soul
Autor: Martina Hochmalová
Foto: Archiv firmy