Dopřejte si více místa

Každý z nás občas touží mít doma více místa. Prostor ve vašem bytě můžete docela jednoduše ovlivnit a přizpůsobit svým nárokům. Stačí málo – použít posuvné dveře do zdi a váš byt získá hned několik metrů čtverečních a spoustu nových nápadů navíc.

Na první pohled posuvné dveře od klasických otočných nerozeznáte, avšak jejich nespornou předností je výrazná úspora místa. Dveřní křídla jednoduše zmizí ve stavebním pouzdře, takže ani v případě, že jsou dveře stále otevřené, nevzniká nevyužitelný prostor. Posuvné dveře dokáží ale v interiéru mnohem víc, než jen šetřit místo. Umí místnosti nejen rozdělit, ale i naopak je jedním tahem harmonicky propojí. S posuvnými dveřmi získá váš byt novou a originální tvář.

Jednokřídlé posuvné dveře

Díky posuvným dveřím bude váš byt bezbariérový. V dnešní době můžete navíc pořídit pro posuvné dveře do pouzdra různé komfortní vychytávky, jako je třeba tichý doraz nebo samozavírání, které zavírání dveří ještě více zpohodlní.

Dloukřídlé posuvné dveře

Stavební pouzdra ECLISSE se vyznačují vysokou odolností, která je zárukou dlouhé živnotnosti, jsou lehce sestavitelná (zvládne i laik) a nepotřebují žádnou údržbu.

Pro více informací o pouzdrech navštivte náš web www.eclisse.cz.

Autor: Světlana Jiříčková
Foto: Archiv firmy