Dveře ASSA ABLOY Doors

Společnost Hasil je od roku 2013 nedílnou součástí nadnárodní skupiny ASSA ABLOY, která je světový lídr v oblasti zavírací techniky a dveřního příslušenství. Díky tomuto partnerství umíme splnit i ty nejnáročnější požadavky zákazníků v oblasti elektropříslušenství a přístupových systémů. Dnešní doba vyžaduje stále sofistikovanější přístupové a evakuační systémy v budovách, díky přístupu k nejmodernějším technologiím jsme schopni tyto požadavky naplnit.

Dveře společnosti ASSA ABLOY Doors jsou vždy vybaveny komponenty společnosti ASSA ABLOY, které zajistí bezchybnou funkci dveří, a to jak v případě bezpečnostního hlediska, tak z hlediska ochrany lidských životů, zdraví až po komfortní užití dveří.  Z bezpečnostního hlediska  jsou dveřní křídla vybavena dveřními vícebodovými zámky s certifikací zkušebny „Trezor test” a NBÚ. V případě zabezpečení ochrany lidských životů jsou dveřní křídla vybavena panikovými zámky nebo hrazdami, odvod tepla kouře zajistí automatické pohony dveří. Uzavření požárně odolných dveří  zabezpečí hřebenové nebo vačkové dveřní zavírače společně s panikovým samozamykacím zámkem.

Hotel Miura-Čeladná

Neomezené možnosti

Pro invalidní spoluobčany nebo zvýšení komfortu dveřních křídel lze dovybavit dveře automatickými pohony dveří, které zabezpečí automatické otevření a uzavření. Pro frekventované dveře a křídla, kde se počítá s průchodem dětí, žen a starších osob, jsou dveře vybaveny speciálními vačkovými dveřními zavírači nebo zavírači, které nekladou žádný odpor.

Vzhledem k velkému rozsahu sortimentu a řešení nabízí naše společnost pomoc při projekci uzamykacích systémů a požárně/bezpečnostního řešení přímo v sídle architektonické kanceláře.

Fyzikální ústav AV ČR-Dolní Břežany

Bezpečnostní dveře Sherlock

Hasil také aktivně zařadil do nabídky bezpečnostní dveře Sherlock, které mají prvotřídní vlastnosti. Nejdůležitější je odolnost proti vloupání dle norem EN 1627-1630. Bezpečnost dveří deklaruje certifikát vydaný autorizovanou zkušebnou. Norma stanovuje odolnost dveří do příslušných bezpečnostních tříd, kde doporučujeme min. 3. třídu. Dveře musí ve zpevněných bodech odolat tlaku 6 kN, nárazu tělesem 50 kg a pokusu o vloupání. Dveře SHERLOCK mají také úroveň životnosti samozavírání až C5, tedy minimálně 200 tisíc otevření/zavření. Dosahují tak nejvyšší možné životnosti.

Bezpečnostní dveře SHERLOCK zároveň výrazně tlumí hluk. Platí, že čím vyšší hodnota decibelů útlumu, tím méně hluku. SHERLOCK má certifikovanou neprůzvučnost 37–43 decibelů, 43 je nejvyšší neprůzvučnost na trhu. Bezpečnostní dveře tohoto tradičního výrobce mají také vynikající tepelněizolační vlastnosti a v případě požáru dokáží určitou dobu v závislosti na konkrétním výrobku odolávat ohni.

Tím pádem jsme schopni plně vyhovět požadavkům i těch nejnáročnějších klientů. Díky rozšíření portfolia výrobků jsme schopni „zavřít” celou stavbu.

Biocev Vestec u Prahy

Spolupráce s ALUPROF

Trendovým materiálem s obrovským potenciálem do budoucna je hliník. Díky úspěšné spolupráci s výrobcem ALUPROF, který lze považovat za světovou špičku, jsme schopni nabídnout architektonická řešení na světové úrovni. Naší prioritou je vysoká kvalita produktu a spokojenost zákazníka, proto i nadále plánujeme posilovat co nejúčinnější protipožární opatření s použitím tohoto materiálu a rozvíjet požární konstrukce v oblasti lehkých opláštění budov.

Celoprosklené hliníkové fasády dodají budovám jedinečnost i originalitu a svou jednoduchostí i nadčasový styl. K realizaci fasády nabízíme fasádní systém MB-SR50N HI + nebo MB-TT50. Nesporným kladem tohoto systému je jeho vysoká energetická úspornost, dále také vysoká míra tepelné izolace a vodotěsnosti.

Protipožární dveře a stěny Hasilu představují moderní systémy protipožární ochrany schopny kvalitně zabezpečit střední objekty i rozsáhlé komplexy. Rádi bychom upozornili zejména na MB-118EI – produkt požárních stěn klasifikovaných ve třídě EI120. Představuje nejvyšší požární odolnost v nabídce hliníkových systémů na trhu. Své uplatnění nachází především v exponovaných místech s velkým pohybem lidí.

Ekonomické – úsporné stavebnictví získává na popularitě a ve stavebnictví má stále větší význam. I v tomto odvětví máme co nabídnout – MB 104 PASIVE se řadí mezi špičku na trhu. Systém byl certifikován institutem Passive House Darmstadt. Má vynikající tepelné izolace Uw = 0,53W/m2K.

Administrativní budova Dorn v Brně

Servisní a reklamační služby

Nedílnou součástí služeb, kterou musí kvalitní a zavedená společnost nabízet, jsou servisní a reklamační služby. Z důvodu spojení  se společností Sherlock jsme se rozhodli spojit servisní a reklamační oddělení a nyní již nabízíme tyto služby pod jednou střechou. Díky těmto krokům jsme schopni rychleji a kvalitněji reagovat na případné problémy či dodatečné požadavky ze strany zákazníků.

Vzhledem ke každoročnímu nárůstu realizovaných zakázek má společnost HASIL propracovaný systém péče o zákazníky.

Hotel Marriott Praha

Počínaje záručními opravami, servisními zásahy a pozáručními opravami. Provádíme každoroční kontroly provozuschopnosti požárních uzávěrů, jejich kompletní servis včetně seřizování a výměny nefunkčních komponentů. Během životnosti dveří na nich děláme úpravy podle měnících se požadavků provozovatele budovy, zajišťujeme repase a výměny dílů. Servisní služby poskytujeme na území celé ČR.

Všechny potřebné informace najdete na těchto webových stránkách: www.hasil.cz, www.sherlock.cz, www.assaabloy.cz.

Autor: Radomíra Niklová
Foto: Archiv firmy