Přidat na Seznam.cz Přidat na Google News

Dveřní a okenní kování od společnosti AC-T servis

Nejhezčí způsob, jak otevřít dveře – to je motto české společnosti AC-T servis, spol. s r.o., která vznikla již před více než deseti lety a je známá především dodávkami kvalitního dveřního a okenního kování ze zemí Evropské unie.

Kování dotváří výraz celého interiéru a jeho vhodný výběr je důležitou částí budování domova či kanceláře. Proto je třeba věnovat patřičnou pozornost jeho výběru. Aby společnost AC-T servis uspokojila stále se měnící potřeby spotřebitelů, zavádí každoročně do své nabídky nové modely z moderních materiálů za příznivé ceny. A je opravdu z čeho vybírat.

Výběr materiálů

Stavební kování má v současné době mnoho různých podob. V první řadě je to použitý materiál. Nejvíce se používá hliník, dále ušlechtilá ocel, chrom, nikl, bronz a mosaz, v matném i lesklém provedení a v mnoha designech. Nechybí ani stále žádané kované železo, vhodné především do historických objektů.

Kování Eura-R nerez

Mezi současné novinky patří například řady kování typu Dark a Historik v patině šedé, Nox, Beta a Marina matný nikl, Dora, Heda a Luka v nerezu a mnoho dalších. Široký sortiment doplňují speciální druhy kování například bezpečnostní či ochranné dveřní kování.

Kování Barsa-R chrom/černá

Další doplňky

V nabídce najdeme také doplňky ke dveřím (jako zarážky, kukátka, zavírače, stavěče, piktogramy, klepadla, mušle do posuvných dveří a jiné), hliníkové, plastové a dřevěné větrací mřížky, madlové systémy.

Kování Joel-R matný chrom

Navíc společnost dodává také široký sortiment okenních klik a rozet, dále pak krbového nářadí, košů na dřevo a krbových zástěn, a to jak v tradičním kovaném provedení, tak i moderní, v kombinaci nerez, sklo, dřevo.


Bezpečnostní kování Atlas Plus hliník

Bezpečnostní kování Atlas Plus hliník

Elektronické zámky

Stále větší oblibu si získávají elektronické zámky pro domovní i bytové dveře. Vzhled dveřní kliky zůstává stejný, zásadně se ale mění ovládání dveří pomocí elektroniky zabudované uvnitř kování. Společnost AC-T servis nabízí elektronický zámek s šestimístným uživatelským kódem Basic, individuálně nastavitelným, dále Premium elektronický zámek s šesti, sedmi nebo osmimístným uživatelským kódem, individuálně nastavitelným, multifunkční zamykací systém s časovou pojistkou, nový systém Hotel bez použití centrální sítě či například elektronický zámek TSE s dálkovým ovládáním Wireless.

Internetový obchod

Hlavním cílem společnosti je spokojený zákazník, čemuž podřizuje veškeré své aktivity. Ke spolupráci vybírá kvalitní partne ry, poskytuje rychlé dodávky zboží a úplný servis. Vzhledem ke stoupajícímu zájmu konečných zákazníků AC-T servis, spol. s r.o. nedávno otevřela podnikovou prodejnu přímo v sídle společnosti v Praze 9-Horních Počernicích a pro zájemce o zboží, firmu či jen o informace dobře slouží také nový internetový obchod.

Sídlo společnosti
1 Zpracováno z tiskových podkladů firmy
Autor: Ing. Hana Solařová
Foto: Archiv firmy