Firma JANKA ENGINEERING na veletrhu ISH

Ve dnech 10.–14. března 2015 se ve Frankfurktu nad Mohanem uskutečnil mezinárodní veletrh ISH. Česká firma JANKA ENGINEERING zde prezentovala své výrobky a ukázala, že patří mezi nejlepší ve svém oboru.

Společnost JANKA ENGINEERING s.r.o. se na letošním veletrhu ISH ve Frankfurtu předvedla v novém kabátě. Německému trhu chtěli představit, že společnost nezaostává za nejnovějšími technologiemi a jde ruku v ruce s novějšími trendy dnešních dní. JANKA na veletrhu prezentovala výrobky svých tří divizí, a to zástupce vzduchotechnických jednotek PREMIAIR, HVAC klimatizací a taktéž produkty z oblasti průmyslového chlazení ICL. Nicméně obchodní zástupci byli připraveni ochotně podat podrobné informace o všech produktech z široké nabídky firmy. „Díky hojné účasti překonal veletrh ISH naše očekávání, potvrdil zájem o naše produkty a přinesl mnoho zajímavých kontaktů, nápadů a slibných projektů k realizaci. Na budoucí spolupráci se všemi zákazníky se upřímně těšíme,” shrnuje Robert Inneman, obchodní ředitel společnosti.

O firmě

JANKA ENGINEERING s.r.o. je nejstarší výrobce vzduchotechnických a klimatizačních zařízení na světě. V současnosti patří společnost k předním výrobcům a dodavatelům komfortní a průmyslové vzduchotechniky, klimatizace a chlazení. O kvalitě výrobků firmy, kompletní podpoře svědčí nepřeberné množství projektů, na kterých se společnost podílela v posledních letech. Mimo jiné Pražský hrad, Národní divadlo, SAZKA arena, Letiště Václava Havla, BB Centrum, jaderné elektrárny Temelín a Dukovany, automobilka TPCA Kolín, administrativní budovy bank, nemocnice, průmyslové závody, obchodní řetězce a mnoho dalších významných objektů.


Autor: Ing. Jana Baláková
Foto: Archiv firmy