Firma TOORS: nová garážová vrata a oslavy 15. narozenin

Léto 2015 je pro firmu TOORS, specialistu na vratovou techniku, ve znamení dvou významných událostí – oslav patnáctých narozenin firmy a spuštění prodeje garážových vrat s tažnými pružinami.

Firma TOORS je dlouholetým renomovaným výrobcem vratové techniky – vyrábí průmyslová, garážová i dvoukřídlá vrata. S jejími výrobky se můžeme setkat ve více než 20 zemích světa.

Garážová vrata s tažnými pružinami

Před dvěma lety začala firma TOORS s vývojem nového systému garážového vedení s tažnými pružinami pod obchodním názvem EXT (z anglického „Extension Springs” – tažné pružiny). Byla vyrobena celá řada prototypů, které byly pečlivě testovány. První funkční prototyp byl představen na veletrhu R+T 2015 ve Stuttgartu. Setkal se s velmi příznivým ohlasem klientů i návštěvníků.

Výhodou systému EXT je především velmi rychlá montáž. Tato vrata namontuje jeden člověk během hodiny, což bylo v praxi mnohokrát ověřeno. Kromě toho ocení zákazníci jistě i velmi příznivou cenu a modularitu nabízeného výrobku. Prodej garážových vrat s tažnými pružinami bude zahájen v létě 2015.

Patnácté narozeniny firmy

Na začátku byl nápad českých a holandských společníků přestat sekční vrata nakupovat a začít je vyrábět. Za patnáct let se z úplné nuly vybudovala pomocí píle, nadšení a práce sebevědomá firma, která dnes zaměstnává přes 100 lidí a vyváží výrobky do mnoha zemí světa. Oslavy úspěšných patnácti let firmy probíhaly mezi 11 až 12. červnem v rámci akce „Den otevřených vrat” a oslav pro zaměstnance.

„Den otevřených vrat”

Dne 11. 6. 2015 uspořádala firma společenské setkání. Na setkání a oslavu 15. narozenin přijalo pozvání mnoho významných hostů z řad zákazníků, dodavatelů a dalších spolupracujících partnerů. Společnost měla tu čest hostit 80 přátel z České republiky, Nizozemí, Polska, Švédska, Slovenska, Německa, Rakouska, Velké Británie, Itálie a Švýcarska.

Hrdí zaměstnanci TOORSu připravili pro hosty „Den otevřených vrat” s komentovanými prohlídkami výrobních a kancelářských prostor. Všechny těšilo, že se jim od hostů dostávalo slov obdivu a chvály. Velkým překvapením pro zúčastněné bylo několik vystoupení hudebních a pěveckých souborů a mažoretek ze ZUŠ Nový Bydžov. Všem milým dívkám a chlapcům, jejich mistrům a panu řediteli Tesařovi patří veliký kompliment a dík.

Oslava pro ty nejdůležitější

V pátek 12. června patřily otevřené brány společnosti TOORS všem zaměstnancům a jejich rodinným příslušníkům. Děti si užily pestrý program dětského pirátského odpoledne moderovaného skvělou paní Jitkou Svobodovou a její družinou. Zasloužená oslava byla zakončena večerním společenským posezením a kančí hostinou. Všem, kteří byli a jsou s námi, srdečně děkujeme a těšíme se na dvacítku.

Společnost TOORS

Společnost TOORS se zabývá vývojem a výrobou vratové techniky. Nosným průmyslem jsou průmyslová vrata, která se na obratu společnosti podílejí téměř sedmdesáti procenty. Firma navíc vyrábí i vrata garážová a dvoukřídlá, sortiment doplňuje prodej náhradních dílů.

Firma je součástí nadnárodního holdingu. Výrobky prodává do více jak 20 zemí světa. Problémy nemá ani s velkými dodávkami – výjimkou nejsou ani více než 200kusové realizace, především ve Velké Británii, Polsku a Německu.

Výrobní závod je umístěn v Novém Bydžově.

Firemní filozofie a kultura

TOORS nechce být jen pouhým výrobcem vrat. Firemní filozofie i kultura je postavena na třech základních pilířích:

  • jednoduché a příjemné spolupráci s našimi partnery i uvnitř společnosti,
  • štíhlé firmě, svobodě spojené s odpovědností.

Tyto principy nechápeme jen jako konkurenční výhodu, ale i jako prostředek k získání pracovníků naladěných stejně jako my. Lidí, kteří nebudou práci dělat proto, že musejí, ale proto, že chtějí a baví je to. Chceme, aby to s námi bavilo i naše partnery.

Autor: kolektiv autorů
Foto: Archiv firmy