Galaxie pro náročné

V letošním roce uvedla společnost KM Beta na trh exkluzivní novinku pro náročné zákazníky. Černá metalízová barva betonové tašky Galaxie je unikátem jak na domácí scéně, tak na zahraničních trzích. Výjimečnost krytiny zvyšuje i netradiční spojení stavebního materiálu a výtvarného umění.

Nároční a Tvrdohlaví

KM Beta myslí především na exkluzivní venkovní vzhled staveb, ale nezapomíná ani na příjemně působící interiér. Připravila proto svým zákazníkům možnost využít zcela nové služby, která je mimo jiné i naprosto ojedinělým pokusem o propojení racionální sféry stavebního průmyslu s iracionálním světem výtvarného umění. Každý, kdo se rozhodne pro originální střechu z tašek Galaxie, automaticky získává možnost využít bonus v podobě 10% slevy na nákup obrazů od Stanislava Diviše, zakládajícího člena skupiny Tvrdohlaví.
Umělecká skupina Tvrdohlaví vznikla roku 1987 a výrazně ovlivnila české výtvarné umění poslední dekády uplynulého milénia. Stanislav Diviš (1954) byl v té době jedním z nejvýraznějších mladých umělců. Jeho nepřehlédnutelná dekorativní plátna, která si svou nezaměnitelnou originalitou získala přízeň diváků i kritiků, byla vystavována po celém světě, Jeho díla jsou součástí stálých sbírek Národní Galerie. Obrazy od nejvýznamnějšího českého koloristy dvacátého století budou bezpochyby příjemným oživením každého interiéru. S novinkou od KM Bety tak nyní můžete významně posunout nejen kvalitu střechy, ale i specifický výraz domu.

Trefa do černého

Galaxie se zrodila ze snahy KM Bety vyjít vstříc i těm nejnáročnějším zákazníkům. Ohlas, který od svého uvedení na trh vyvolává tento výrobek u laiků i odborníků, dokazuje, že se KM Beta trefila do černého.
Černá metalíza s nepřehlédnutelným vzhledem rozšiřuje už tak bohatou barevnou škálu výrobního sortimentu KM Bety a nabízí luxusní variantu pro zákazníky, kteří touží po jedinečnosti.
V této atypické, nezaměnitelné a velmi atraktivní barvě se snoubí jedinečnost s kvalitou. Výsledkem náročných technologických procesů a dlouhodobých kvalitativních zkoušek je barevná stálost, jednotný odstín v celé ploše střechy a dlouhá životnost barvy. Jako základ barvy slouží čistá akrylátová disperze vysoké kvality, která se v praxi s úspěchem používá více než 10 let. Dominantní metalízové šupinky v nástřiku tašek jsou vyrobeny na stejné bázi jako efektní barviva pro kovové laky z automobilového průmyslu, který je známý svou přísností a vysokými nároky.

Elegance, spolehlivost a rozmanitost použití

Tvar střešních tašek KM Beta včetně zmiňované Galaxie v sobě pojí dokonalý technický a estetický účinek. Charakteristickými rysy střech sestavených z krytiny KM Beta jsou spolehlivost, pevnost, mimořádná trvanlivost a vysoká elegance. Přesvědčivými důkazy jsou výrobcem garantovaná 30ti letá záruka na základní tašky a jejich skutečná životnost přesahující celé století. Vynikající mrazuvzdorné vlastnosti umožňují široké využití i v horských a podhorských oblastech. Galaxie se výborně hodí jak pro novostavby, tak pro obnovu již existujících střech. Během své krátké historie si již našla řadu spokojených zákazníků a první realizace s použitím výjimečné  Galaxie už vznikají například ve Zlíně, Hranicích na Moravě, Pardubicích, Liberci a Českých Budějovicích.

Kompletní servis

Široká škála vyráběných doplňků a tvarovek otevírá prostor pro kreativní i technicky náročná řešení střechy pro nejrůznější typy budov. Díky promyšlenému střešnímu systému »Střecha hrou«, který nabízí k základní tašce přibližně 70 dalších doplňků, je možné volit specifické, vysoce členité a netradiční tvary střešních konstrukcí. Kromě vysokých užitných vlastností krytiny a rozmanitosti doplňků je samozřejmostí i bezplatný kompletní poradenský servis, který společnost nabízí laikům i odborníkům.
S novým přírůstkem v sortimentu KM Bety nemůže nikdo udělat krok nesprávným směrem. Díky spojení s »tvrdohlavými« obrazy potěší Galaxie své majitele nejen při pohledu zvenku, ale i v ojedinělé atmosféře haly či obývacího pokoje.

Autor: Martina Hradilová
Foto: Archiv firmy