Garážová a průmyslová vrata KRUŽÍK

Společnost KRUŽÍK s.r.o. je dnes již tradičním výrobcem sekčních garážových a průmyslových vrat. Bohaté zkušenosti s výrobou a obchodem doma i v Evropě firmu řadí mezi největší tuzemské výrobce v oboru. Těžištěm nabídky jsou sekční vrata, ale významné jsou také těsnicí límce, nakládací můstky a prodej pohonů. Vrata jsou vyráběna vždy přesně na míru. Každý stavební otvor je tak precizně vyplněn a rychlost dodávek je přitom srovnatelná s jinými výrobci.

Po více než 13 letech působení na trhu se naše společnost stala moderní firmou, která uplatňuje nejmodernější výrobní postupy. To společně s velmi dobrou organizací a řízením výroby a navazujících činností dává zákazníkům záruky vysoké kvality, které jsou garantovány výrobkovými certifikáty TÜV na všechny výrobky firmy KRUŽÍK s.r.o. a dále certifikací systému řízení jakosti podle ISO 9001:2000. Bezpečný provoz výrobků zaručuje dále přísná evropská norma EN 13241-1, podle které jsou výrobky společnosti KRUŽÍK rovněž navrhovány a vyráběny. Všechny certifikáty získala naše společnost v rámci řádného a skutečného certifikačního řízení, v žádném případě nejde o zakoupené certifikáty.

Díky dlouholetým zkušenostem i díky doladění technologií nebo řídících činností během certifikačních procesů dnes naše společnost nabízí a garantuje nejvyšší kvalitu, bezpečnost provozu, záruku výrobků i vysokou flexibilitu s vyškoleným týmem odborných pracovníků. Nezanedbatelnou výhodou naší společnosti je také vysoká operativnost při rozhodování i řízení, která je naší významnou konkurenční výhodou na trhu, kde účinkují složitě strukturované nadnárodní firmy.

Nosným prvkem produkce je výroba již zmiňovaných sekčních vrat, ale součástí nabídky jsou také těsnicí límce, nakládací můstky a samozřejmě prodej pohonů. Naše společnost se v posledních letech s tímto sortimentem stále výrazněji prosazuje i v evropském měřítku a v současnosti má pravidelný odbyt již v 9 evropských zemích. V Německu a na Ukrajině byly kvůli vylepšení služeb zákazníkům založeny dceřiné společnosti. Předností našich výrobků v zahraničí a firemních aktivit vůbec je kvalita srovnatelná se západoevropským trhem, příznivá relace ceny a kvality, odbornost a jazyková vybavenost obchodních zástupců.

Obr. 1: Vrata od společnosti KRUŽÍK s.r.o. se vyrábějí vždy přesně na míru a proto je každý stavební otvor precizně vyplněn

Vrata na míru, precizně, kvalitně a bezpečně

Společnost KRUŽÍK s.r.o. vyrábí vrata vždy přesně na míru a tím dosahuje toho, že každý stavební otvor je precizně vyplněn. Jsme velmi dobře připraveni vyrobit vrata na stavební otvor téměř jakéhokoli tvaru a rozměru.

Vrata se standardně skládají ze sekcí, které jsou vyrobeny z oboustranně žárově pozinkovaných ocelových plechů vysokých 500 nebo 610 mm, o tloušťce 0,5 mm, s povrchovou úpravou tvořenou lakováním stálobarevnou práškovou polyesterovou barvou. Izolační výplň tvoří vždy kvalitní PUR pěna o tloušťce 40 mm, což zaručuje vynikající tepelně-izolační vlastnosti. Provedení styku jednotlivých sekcí zamezuje riziku sevření prstů při manipulaci s vraty, což ocení především rodiny s dětmi.

Všechna garážová vrata KRUŽÍK jsou vybavena speciálními vyrovnávacími (torzními) pružinami, které zajišťují jejich nadlehčení, takže ruční otevírání nevyžaduje velkou fyzickou sílu.

Obr. 2: Ukázka průmyslových vrat od společnosti KRUŽÍK s.r.o.

Pohony vrat pro pohodlí i bezpečí

V dnešní době se však už stává standardem otevírání vrat pomocí elektrického stropního pohonu. Společnost KRUŽÍK s.r.o. používá pouze kvalitní pohony od německých a italských výrobců, které jsou vždy vybaveny integrovaným osvětlením a splňují všechny bezpečnostní požadavky. Takové pohony jsou ideálním řešením pro automatizaci garážových vrat, tedy Vaše pohodlí.

Dálkové ovládání s plovoucím kódem je součástí všech elektrických pohonů. Plovoucí kód je významným prvkem pro maximální zabezpečení Vašeho majetku. Všechny stropní pohony jsou kvůli maximální bezpečnosti vybaveny automatikou, která v případě kontaktu s jakoukoli překážkou okamžitě zastaví vrata a vzápětí aktivuje zpětný chod.

Barevné provedení

Vrata jsou standardně dodávána v bílé barvě, na přání je možno dodat jakoukoli barvu dle široké palety RAL nebo exkluzivní provedení v imitaci dřeva. Imitaci dřeva dodáváme v provedení zlatý dub, tmavý dub a mahagon. Mimo to dodáme jakýkoliv barevný odstín v designu dřeva přesně k Vašim oknům pomocí speciální metody fládrování.

Obr. 3: Výrobní závod společnosti KRUŽÍK s.r.o.

Velká soutěž pro zákazníky

Na letošní rok připravila společnost KRUŽÍK s.r.o. velkou soutěž pro koncové zákazníky, ve které je hlavní výhrou zbrusu nový vůz Škoda Roomster. Dále je možno získat GPS navigace, DVD přehrávače a další ceny. Stačí si koupit v období od 1. 4. do 31. 12. 2007 sekční vrata KRUŽÍK, co nejpřesněji zodpovědět soutěžní otázku, řádně vyplnit soutěžní kupón a zaslat jej spolu s fotografií vrat do sídla společnosti v Kroměříži. Soutěžící se správnou nebo nejbližší odpovědí získá automobil Škoda Roomster. Kompletní pravidla soutěže jsou zveřejněna na www.kruzik.cz nebo přímo u obchodních partnerů firmy KRUŽÍK s.r.o.

1 Ing. Lukáš Zezulka – obchodně-ekonomický ředitel, e-mail: zezulka@kruzik.cz
Autor: Lukáš Zezulka
Foto: Kružík, s.r.o.