Garážová vrata ve stejné barvě jako okna

Pokud se chystáte pustit do rekonstrukce svého domu, uvažujete o nových oknech, fasádě, garážových vratech, určitě vám vrtá hlavou to, jak vše nejlépe sladit barevně. Společnost LOMAX pro vás má řešení. Garážová vrata v barvách a dekorech, ve kterých se nejčastěji vyrábí okna. Ať už je garáž součástí zahrady nebo přímo domu, lze elegantně dosáhnout vkusného sjednocení všech prvků.

Společnost LOMAX uvedla v roce 2009 na trh garážová vrata s novým dekorem v imitaci dřeva s názvem Cherry – třešeň. Opět se tak rozrostla nabídka dřevěných dekorů, která již tak byla nejširší na trhu v České republice. Mimo této novinky je v portfoliu společnosti samozřejmě i několik dalších variací, které výrazně zjednoduší kombinování barvy garážových vrat s barvou oken. Jedná se například o Zlatý dub, dub Rustikal, Mahagon, Douglasie, Oregon a Nussbaum nebo Bahenní dub. Jednoduše řečeno, jedná se o dekory v imitaci dřeva, které výrazně podtrhnou celý design vašeho domu.

Nový dekor s názvem Cherry – třešeň

Dekorativní fólie

Tloušťka dekorativní fólie je 200 mi cro nů (ostatní výrobky na trhu 140 až 160 micronů), což zajišťuje dlouhou životnost, barevnou stálost a vyšší odolnost proti mechanickému poškození povrchu vrat. Hladké provedení materiálu zvýrazňuje intenzitu kresby struktury dřeva zatímco jiná provedení na trhu tento efekt naopak potlačují. Dekor tam vypadá ploše, uměle a bez kresby.

Nadstandardní služba

Všechny zmiňované dekory u garážových vrat lze kombinovat s jakýmkoliv prolisem na vratech – středovou drážkou, lamelou, kazetou nebo mohou zůstat zcela bez prolisu.

A co je to vlastně prolis? Jde o mechanickou úpravu povrchu sekce vrat, která vytvoří plastický efekt na povrchu vrat. Nenápadně, avšak velice zajímavým způsobem tak dokreslí celkový dojem z designu vrat. Ať už si zvolíte jakýkoliv z prolisů, můžete si být jisti, že jej vyrobíme zdarma a v jakékoliv barevné kombinaci. Jedná se o nadstandardní službu, kterou LOMAX poskytuje všem svým zákazníkům.

Nerezové doplňky a celkové barevné sladění

Pomyslnou třešničkou na dortu jsou vrata s nerezovými doplňky, kterých je nekonečně široký výběr a které je také možné zhotovit přesně podle přání zákazníka. Máte tak zajištěno, že vaše vrata budou skutečný originál a budou dokonale ladit s jakýmkoliv dekorativním prvkem na vašem domě. Nerezové doplňky jsou velmi odolné proti poškození a vydrží dlouho jako nové.

Proč tedy při rekonstrukci dělat kompromisy, když to není nutné? Proč mít jinou barvu garážových vrat a oken, když v nabíce LOMAX naleznete vše, od klasických barev jako je bílá nebo hnědá, přes několik tisíc barevných odstínů až po zmiňované dřevěné dekory? LOMAX vyrábí garážová vrata pro vás. LOMAX jsou vaše vyladěná garážová vrata. LOMAX je největší český výrobce garážových vrat a předokenních a nadokenních rolet v České republice. Jako jediný vám nabídne záruku deset let na vratové křídlo.

Autor: Lubomír Valenta
Foto: Archiv firmy