Ideal Standard spojil příjemné s užitečným

U příležitosti prezentace novinek kolekce CELIA a TONIC uspořádala společnost Ideal Standard pro své obchodní partnery dne 21. listopadu 2003 v hotelu SALVA GUARDA v Litoměřicích přátelské posezení. V překrásných prostorách nově zrekonsruovaného hotelu měli hosté nejen možnost shlédnout nové kolekce CELIA a TONIC, ale také pro ně vedení firmy Ideal Standard připravilo bohatý kulturní program, jehož těžištěm bylo vystoupení moderátora Vladimíra Hrona.

Stalo se již tradicí, že společnost Ideal Standard připravuje pro své obchodní partnery společenské posezení u příležitosti prezentace nových výrobků. Ne jinak tomu bylo i letos. Navíc byli na tuto akci pozváni i redaktoři vybraných časopisů. Můžeme vám nyní přinést i krátkou reportáž z průběhu celé akce.

Na úvod tohoto společenského setkání přivítali čelní představitelé firmy Ideal Standard přítomné hosty krátkým úvodním slovem a vystavenými výrobky z novinek kolekce CELIA a TONIC.

Cílem společnosti Ideal Standard je nabízet co nejkompletnější vybavení koupelen. Kompletní zde znamená, že si klienti nyní mohou svou koupelnu vybavit od sanitární keramiky přes armatury až k vanám a sprchovým koutům, a to od jednoho výrobce.

Kolekce CELIA nás okouzlila krásnými oblými tvary, ze kterých vyzařovala harmonie a pohoda. Celá série nabízela široký výběr keramických výrobků v podobě koupelnového nábytku, armatur, akrylátových van a koupelnových doplňků. Zajímavé byly skříňky pod umyvadlo. Ty je možné zabudovat přímo do zdi a nebo tak, jak jsme to viděli přímo na prezentaci, umístit na 4 dřevěné nožičky. Vana svojí prostorností nadchla. Nutno dodat, že je vyrobena z velmi odolného materiálu Ideal Cast. Zde stála v prostoru, ale je ji možné pořídit i v klasické verzi k zabudování nebo ji lze také umístit například na atraktivní dřevěnou podlahu a doplnit vhodnou termostatickou armaturou.

Kolekce TONIC

U této kolekce je nutné vyzvednout moderní a perspektivní design. Například umyvadlo je možné doplnit polosloupem či kombinovat s koupelnovým nábytkem. Nábytek je dodáván z bukového dřeva s vrchní deskou v barvě cihlově červené (tato barva vyvolává pocit tepla a hřejivé atmosféry), nebo v kombinaci bílého laku a skleněné zelené barvy (bílá barva navozuje pocit čistoty, zelená je uklidňující). Klozety a bidety jsou dodávány pouze v závěsném provedení, celou kolekci doplňují akrylátové vany (dodávané jsou ve čtyřech rozměrech). Kolekce je navíc doplněna o koupelnové doplňky TONIC v podobném designu.

Jedním z nejlepších způsobů, jak zajistit úspěch setkání výrobce se svými obchodními partnery, je zvolit poutavý, kulturně naučný program spojený se soutěžemi a zábavou. Po předvedení nových sérií v prostorách hotelu měli všichni přítomní z řad hostů možnost vhodit svoji vizitku do vystavené akrylátové vany CELIA, ze které na konci kulturního programu vylosoval Vladimír Hron čtyři výherce. Následovala prohlídka zámku v Ploskovicích a poté neméně přitažlivá »exkurze« klášterních vinných sklepů a následnou degustaci místních kvalitních vín. Kulturní program s Vladimírem Hronem, kterému předcházelo vystoupení dívčího tanečního sboru a country zpěvačky, začal něco málo po páté hodině odpoledne. Po něm obdrželi vylosovaní výherci ceny od společnosti Ideal Standard. Zbytek večera byl pak ve znamení přátelských rozhovorů a volné zábavy, při které byla i možnost tance z doprovodu hudebního kvarteta. Celá akce byla perfektně zorganizovaná a nám nezbývá než jménem všech obchodních partnerů a příznivců společnosti Ideal Standard poděkovat jejímu vedení za krásně prožité chvíle.

Autor:
Foto: Archiv firmy