Informace snadno a rychle - Nové internetové stránky časopisu Stavebnictví a interiér

Časopis Stavebnictví a interiér přichází s novými, interaktivními internetovými stránkami na adrese http://www.stavebnictvi3000.cz, na kterých naleznete archiv článků od lednového čísla roku 2001.

  Od 1. 2. 2002 je na adrese http://www.stavebnictvi3000.cz spuštěn stavební portál časopisu Stavebnictví a interiér, který oproti předchozím stránkám s sebou nyní přináší celou řadu novinek a vylepšení. Hlavní změna, kterou ocení zejména čtenář-návštěvník, spočívá v možnosti vyhledávání článků podle rozličných kritérií (jméno autora, řazení dle oborů, hledání slov v textu, a další), která umožní během krátkého okamžiku najít žádané články a informace. V současné době probíhá urychlené doplňování článků časopisu Stavebnictví a interiér z roku 2001 až 2002. Po této přechodné době budou do internetového archivu doplňovány články s 1 - 2 měsíčním zpožděním za tištěnou podobou. Samozřejmostí je průběžná aktualizace »novinek« ze světa stavebnictví, informace o stavebních veletrzích a spousta dalších užitečných informací, které budou všem návštěvníkům stále na očích.
   Další novinkou je STAVEBNÍ INFORMAČNÍ SYSTÉM, určený nejen firmám zabývajícím se výrobou stavebních materiálů, ale i drobným řemeslníkům, kteří o sobě budou chtít dát vědět ostatním návštěvníkům. Při zaregistrování, které je zdarma, si zvolí jméno a heslo a od této chvíle si mohou sami spravovat základní informace o firmě (adresu, kontakty, telefony…). Jednotlivé firmy budou postupně z důvodu snadnější orientaci rozčleněny do několika kategorií a dále řazeny abecedně. Návštěvník si tak v krátkém okamžiku najde tu firmu, nebo řemeslníka, kterého potřebuje.
   Pro zájemce je zde také možnost zřízení přístupového účtu, prostřednictvím kterého budou moci psát a upravovat vlastní články, zobrazující se po nezbytných grafických a korekturních úpravách mezi časopisovými příspěvky. V případě zájmu o tuto službu nás, prosím, kontaktujte na e-mail: si@vega.cz nebo volejte na telefonní číslo 495 518 862.
   Toto je jen velmi stručná charakteristika nového internetového systému časopisu Stavebnictví a interiér. Hledáte-li však konkrétní informace nebo chcete-li se pouze přesvědčit o nových změnách, potom neváhejte a navštivte naše internetové stránky si.vega.cz. 
Autor: Jiří Hejhálek ml.
Foto: Archiv firmy