Kompletní řešení vytápění pro váš dům

Vybíráte nové radiátory? Rekonstruujete nebo stavíte? Víme, kde pod jednou značkou najdete kompletní nabídku radiátorů, od klasických deskových, přes koupelnové žebříky až po designová řešení do atypických prostor.

Je libo designový potisk radiátoru?

Ať už stavíte, nebo chcete svůj dům jen vylepšit, pod českou značkou KORADO najdete řešení pro každou místnost. Modely deskových těles RADIK vám prohřejí obývací pokoje, ložnice, dětské pokoje, ale i kuchyně nebo chodby. Ani potisk jejich čelní desky jakýmkoliv motivem není problém.

Konvektory topí i chladí

Pokud jste ve fázi výstavby, podívejte se na vytápění pomocí podlahových konvektorů KORAFLEX. Možná vás překvapí, že se jimi dá v létě i chladit. Pro náročné moderní interiéry jsou nachystané designové kousky KORATHERM a KORATHERM Reflex se zrcadlem. Do atypických prostor s velkými prosklenými plochami využijete jejich vertikální provedení.

Do koupelny nejen žebřík

KORALUX je řešením pro vaši koupelnu, a to v jakémkoliv barevném provedení. Novinkou ve výrobním portfoliu společnosti KORADO je pro tento rok designové otopné těleso KORATHERM AQUAPANEL. Moderní a jednoduchý vzhled tohoto designového radiátoru přesvědčí každého, že při výběru vhodného tělesa do koupelny není potřeba zůstávat jen u klasických „žebříků” jako dosud. Rovné, geometricky přesně uspořádané profily tohoto tělesa působí luxusním a neokoukaným dojmem. K dispozici bude v jednořadém a dvouřadém provedení, ve výškách od 79 cm do 178 cm. V prodeji od září 2018.

Vše a ještě více najdete na stránkách www.korado.cz.

Fotogalerie

Autor: Lidmila Řehořová
Foto: Archiv KORADO