Komponenty pro výrobu oken a dveří pod značkou TOR

Společnost TOR Cheb, spol. s r.o. je důvěryhodným partnerem pro své zákazníky v oboru dodávek materiálů pro výrobu a montáže oken a dveří z plastových, dřevěných či hliníkových profilů. V České republice působí již od roku 1994. Společnost odebírá zboží od renomovaných dodavatelů ze zemí EU.

Kvalitní produkty ocení nejenom profesionálové z řad výrobních a montážních firem, ale také majitelé nemovitostí, kteří připravují jejich rekonstrukci. Společnost TOR Cheb s r.o. je schopna uspokojit požadavky majitelů veřejných budov typu školy či historických budov i bytových a rodinných domů.

Široký sortiment

Systém TORAL je kompaktní montážní systém oken a dveří s ven odvětranou spárou. Tento systém je vysoce funkční, široce použitelný a cenově výhodný. Bližší informace získáte na internetových stránkách www.montaz-oken-toral.cz.

Podokenní profil TORAL je ryze český výrobek určený pro eliminaci tepelných mostů v oblasti parapetu. Je vhodný pro všechny objekty, kde je důležitá energetická náročnost stavby. TOR Cheb spol. s r.o. je schopna dodat podokenní profil pro jakoukoliv profilaci. Podrobnosti na www.podokenni-profil.cz.

Podokenní profil TORAL

Okenní kování MACO: Zde představujeme skryté kování MACO „Multi Power”. Toto zcela skryté otvíravé či otvíravě-sklopné kování je určené pro dřevěné i plastové prvky a udrží bez dodatečného podpěrného dílu okna křídla o hmotnosti až 130 kg a balkónové dveře o hmotnosti do 150 kg.

Portálové systémy: HS portály (zdvižně posuvné) a PSK portály (posuvně sklopné): Lze jimi vytvořit prosklenou otvírací stěnu, např. jako průchod mezi obývací halou a terasou či zahradou. Jsou vhodné pro komerční prostory i soukromou výstavbu.

Podokenní profil TORAL

Další nabídku tvoří dveřní zámky, dveřní závěsy, přístupové systémy, dveřní zavírače a stavěče, větrací mřížky, okenní kličky, ovladače oken, dveřní kliky, kotevní a spojovací materiál, stavební chemie, těsnění, parapety, okapnice, prahy a dveřní výplně.

Více o produktech společnosti se dozvíte na webových stránkách www.tor.cz, kde také najdete katalogové listy, technickou dokumentaci a video-návody.

Skryté kování MACO „Multi Power“

Služby a distribuce

U všech produktů je zajištěna potřebná výrobní dokumentace a návody k montáži a obsluze, poskytováno odborné poradenství včetně zaškolení pracovníků výroby a jsou zajištěny náhradní díly.

Dále firma nabízí pravidelná odborná školení, ve kterých získáte nejen mnoho praktických informací, ale i oprávnění k zpracování a montáži vybraných speciálních výrobků.

Nechybí samozřejmě katalogy či vzorkovníky, výstavy a odborné semináře jsou samozřejmostí.

Postupným vývojem došlo také ke sjednocení distribučních cest dle regionů – centrální sklad v Žírovicích dodává zboží do krajů v České republice (kromě východních Čech) a distribuční sklad v Brně dodává zboží do krajů na Moravě a do východních Čech. V roce 2008 bylo zahájeno také sjednocování distribučních cest dle zákazníků – velké firmy přímé dodávky, malé firmy prostřednictvím obchodních partnerů v jednotlivých regionech.

Skryté kování MACO „Multi Power“
Autor:
Foto: Archiv firmy