Krbová kamna s výměníkem – nadčasovost, kterou držíme pevně v rukou

Přední výrobce krbových kamen firma HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. díky kamnům s výměníkem nové generace nastavuje příčku ve vytápění rodinných domů opravdu extrémně vysoko! Skloubení exkluzivního vzhledu, inovativního technického vybavení a skvělého poměru cena vs. výkon je to, co jste dlouho hledali, ale nenacházeli až do teď!

Praktičnost i originalita ruku v ruce

Krbová či kachlová kamna již nehledejte pouze na chatě či chalupě. Bezkonkurenční výkonnost (poměr předávaného tepla do vodní soustavy při celkovém výkonu 10 kW je 72 %) a možnost napojení ke stávajícímu otopnému systému vyšvihla krbová kamna s výměníkem do popředí mezi jedinými tepelnými zdroji rodinných nízkoenergetických domů. Propracované terciární spalování kamen dopomáhá dosahovat výjimečně nízké emisní hodnoty.

Punc luxusu

Nepřekonatelná designová lahůdka! Výměníková kamna se pyšní extrémně velkým prosklením dvířek, zajišťující ještě intenzivnější prožitek při pohledu na uklidňující plamen ohně. Výjimečné barevné kombinace tělesa kamen s netradičními barvami kachlí či pískovce, které se na trhu doposud neobjevilo, uspokojí i ty nejnáročnější klienty. „Při vývoji nové generace teplovodních kamen jsme následovali moderní trendy a očekávání zákazníků. Navíc jsme přidali nové neotřelé prvky, čímž jsou modely této řady zcela jedinečné,” říká Miroslav Hubený, MBA, Manager marketingu a prodeje.

Technická revoluce

Výměníková kamna se nově pyšní nadstandardním technickým vybavením, které nenaleznete u jiných konkurenčních modelů. Unikátní systém Easy control napomůže i úplným laikům s obsluhou kamen, neboť jeden jediný ergonomicky umístění regulátor umožňuje ovládání všech přívodů vzduchů, navíc umožní uzavření CPV, čímž nedochází k nasávání chladného vzduchu z venkovních prostor v době, kdy jsou kamna mimo provoz. V pozadí nezůstala ani neoblíbená, ale nutná činnost čištění výměníku, nyní díky speciální patentované technologii zvládnete vše z přední části kamen, a to ještě i za běžného provozu! „Očekávání zákazníků jsou stále náročnější, a proto jsme se i my rozhodli vyvinout jedinečnou, luxusně provedenou spalovací komoru z nezničitelného žárobetonu, která zajistí perfektní spalování. V kombinaci s 3-bodovým zavíráním dvířek získáte absolutní nadstandard,” říká Ing. Petr Bár, technický ředitel firmy HAAS+SOHN Rukov, s.r.o.

Krbová kamna Avesta s výměníkem

Naprostou novinku tvoří minimalisticky vyhlížející krbová kamna Avesta s výměníkem. Perfektní linie a neotřelý dekor pískovce „Woodstone Prestige” ideálně doladí prostorovou koncepci Vašeho domu. V pozadí nezaostává ani špičkové technické zázemí, kterým disponují všechna krbová kamna s výměníkem nové generace.

Krbová kamna Avesta s výměníkem

Krbová kamna Visby s výměníkem

Krbová kamna Visby s výměníkem jsou nová moderní krbová kamna respektující individuální styl interiéru. Moderní pískovcový obklad „Woodstone Prestige” včetně originálních technických detailů řadí tyto kamna mezi nejluxusnější doplňky Vašeho domova.

Krbová kamna Visby s výměníkem

Kachlová kamna Alytus s výměníkem

Tradiční kachlová kamna a špičkový design – dříve naprosto neslučitelné, nyní skutečnost, a to díky modelu Alytus s výměníkem. Jednoduché tvary a jedinečné barevné provedení (černá, populární bílá a havana) Vám umožní doladit interiér domu dle Vašich představ. Tento tepelný skvost se v okamžiku stane perlou Vaší domácnosti.

Kachlová kamna Savona s výměníkem

Při tvorbě zbrusunových kachlových kamen Savona měli designéři opravdu šťastný den – exkluzivitu podtrhují zcela unikátní velkoplošné kachle s vroubkováním, které jsou naprostou novinkou na trhu. Současně trendy barevné kombinace (bílá, nerez lesk, a čokoládově hnědá) dávají zcela nový rozměr kachlovým kamnům, které jste doposud znali.

Třešničkou na tomto opravdu slaďoučkém dortu je splnění nejpřísnějších podmínek Zákona o ochraně ovzduší č. 201/2012 i po roce 2018, tj. nebude nutná opětovná výměna kamen dle nové legislativy.

Kachlová kamna Savona s výměníkem

Kompletní sortiment tohoto předního výrobce kamen HAAS + SOHN Rukov, s.r.o. naleznete na webových stránkách www.haassohn-rukov.cz.

Autor: Ing. Michaela Cintlová
Foto: Archiv firmy