Kvalita, inovativnost, nové trendy – to vše ve firmě POL-SKONE

Firma POL-SKONE se zabývá výrobou interiérových, vchodových a technických dveří a zárubní. Na trhu působí již 27 let a stále se nepřetržitě rozvíjí. Získala řadu ocenění, což si zasloužila díky svým výrobkům nejvyšší kvality, které splňují očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků.

Švédsko-polská firma POL-SKONE vznikla v roce 1990. Na český trh nastoupila v roce 2003. Dceřiná společnost POL-SKONE CZ s.r.o. byla založena v roce 2010 a sídlí v Hradci Králové. Pobočky má ale po celé republice a kromě toho dodává své výrobky po celém Slovenku a Maďarsku. V současnosti má k dispozici 3 plně automatizované výrobní podniky zaměstnávající více než osm set lidí. Dřevo na výrobu produktů získává z nejlepších polských zdrojů.

Spektrum staveb, ve kterých společnost uskutečnila své realizace, je skutečně široké. Jedná se o bytové domy, rodinné domy, administrativní objekty, nemocnice, chaty, chalupy, sportovní a regenerační objekty, hotely a lázně.

Od materiálů až po efekty

Výrobků nabízí firma opravdu hodně, ale mezi nejvýznamnější skupinu řadí interiérové dveře. Konstrukce z dřevěného borovicového rámu s několika typy výplní, jako např. voština, dřevotříska či masiv, zajišťuje kvalitu a moderní vzhled. K dispozici jsou tyto povrchové úpravy: foliované, laminované, stříkané, natírané RAL/NCS, dýhované, celoskleněné a další. Zákazníci si také mohou vybrat na základě funkcí, jaké mají dveře splňovat, např. to mohou být dveře voděodolné či protipožární. Specialitou firmy jsou i dveře posuvné a skládací. Ty je možné využít v atypických prostorech a zajímavě doplňují celkový vzhled interiéru.

Neméně důležitou skupinu představují dveře vchodové. Odborníci z POL-SKONE se snaží brát v úvahu elegantní vzhled dveří, který by ladil s fasádou a okny. Stejně tak podstatné je to, aby zajistily bezpečnost a soukromí. Vše je vyráběno dle individuálních potřeb zákazníka.

Dále je v nabídce firmy několik typů zárubní v různých designech, rozměrech a z různých materiálů.

Další důležitou položkou v seznamu výrobků jsou okna. Ta jsou vyráběna z borovicového a dubového dřeva, případně z meranti. Jsou velmi odolná a v domě zaručují teplo a komfort. Na své si přijde skutečně každý, protože je možné je nalakovat na jakoukoliv barvu, k dispozici jsou různé tvary a varianty rozdělení skleněných ploch, což v závěru tvoří zajímavé efekty.

POL-SKONE myslí skutečně na vše a zákazníci si tak mohou vybírat i z široké řady doplňků. Ať už se jedná o bezpečnostní kliky pro všechny typy vstupních dveří, okenní kliky pro eurookna a pasivní okna, bezpečnostní vložky zámků, panikové zámky, kartové zámky nebo elektronické hotelové systémy, vše je spojeno s kvalitou, originalitou a pokročilými technologiemi. Dodavatelé doplňků jsou firmy M&T, ACT servis, Axa, ASSA ABLOY a FAB a Eclisse.

Ověřená kvalita

Veškeré výrobky jsou vyrobeny podle evropských standardů. Zároveň jsou schváleny jednotlivými státními zkušebnami, takže odpovídají potřebám konkrétních státních norem, a to polským, švédským, slovenským, maďarským, italským, německým atd.

Jako jedna z mála polských firem získala firma POL-SKONE i mezinárodní Certifikát FSC® (Forest Stewardship Council®), který potvrzuje splnění nejvyšších environmentálních a sociálních standardů.

Vše na míru

Protože sortiment zboží a výrobků je rozsáhlý a možnosti jsou neomezené, doporučuje firma osobní schůzku a konzultaci, na níž je pro zákazníka nalezeno to nejlepší řešení. Může si mimo jiné udělat představu o jednotlivých výhodách řešení z hlediska konstrukce, cen i materiálů. Tyto schůzky probíhají v obchodním centru nebo u autorizovaných prodejců.

Veškeré kontakty je možno dohledat na webových stránkách společnosti www.pol-skone.cz.

Vzorková prodejna:
Foerstrova 1688/8, 500 02 Hradec Králové, otevírací doba: Po–Pá: 8.00–17.00

Sklad a administrativa: Náchodská 607 (areál firmy Sport auto), 503 01 Hradec Králové, otevírací doba: Po–Pá: 8.00–17.00

Autor: Mgr. Zuzana Fajfrová
Foto: Archiv firmy