Přidat na Seznam.cz Přidat na Google News

Kvalita za lepší cenu

Firma Richter s.r.o. působí na českém trhu v oboru zámečnictví od roku 1991, počátky této firmy však sahají již do roku 1911, kdy ji pan Václav Richter založil. Jejím hlavním zaměřením jsou bezpečnostní kování a Systém generálního klíče.

Bezpečnostní kování jsou vždy řádně certifikována dle ČSN EN 1906 do tříd bezpečnosti č. 2, 3 a 4.

Zákazníci si je mohou vybrat v nerezu či hliníku – několik povrchových úprav a roztečí.

Systém generálního klíče – řez KABA experT

Firma zastupuje více zahraničních výrobců a dbá, aby výrobky vždy mohly konkurovat již zavedeným značkám. Jako přímý dovozce nabízí produkty za co nejvýhodnějších podmínek.

Systém generálního klíče

Zároveň je firma Richter s.r.o. licenčním partnerem přední evropské firmy KABA. Systém generálního klíče zákazníkům snižuje náklady na klíčové hospodářství a zamezuje přístupu nepovolaným osobám.

Bezpečnostní kování SB 2500ZA

Systémy zpracovává profesionální software, chránící neopakovatelnost kombinací a umožňující značení každého jednotlivého klíče pořadovým číslem. Zákazníci si systém mohou sami spravovat pomocí uživatelského softwaru Manager Lite. Uzamykací plán si mohou vytvořit pomocí jednoduché aplikace /EXE/, ke stažení na www.richtersro.cz

Účast na veletrzích

Firma se také každoročně prezentuje na stavebním veletrhu IBF v Brně, kde se zákazníci setkávají s novinkami a kde mohou porovnat jednotlivé řady sortimentu ochranného a interiérového kování včetně dveřních doplňků. Navíc se přímo na místě mohou seznámit s elektronickým kováním C-Lever či s digitální vložkou Elolegic.

Systémem generálního klíče Gege pExtra firma vybavila např. ČSOB či Technické centrum České Spořitelny.

Systémem generálního klíče Gege pExtra firma Richter s.r.o. vybavila ČSOB a Technické centrum České Spořitelny
Autor: Kateřina Černá
Foto: Archiv firmy