Přidat na Seznam.cz Přidat na Google News

Mage-CZ patří minulosti, nastupuje HPI-CZ

Pozorným návštěvníkům dubnového stavebního veletrhu v Brně zajisté neušla změna v názvu jednoho z největších specialistů v oblasti stavebních doplňků.

Od roku 1995 zastupovala společnost Mage-CZ jednu z nejvýznamnějších evropských firem na poli stavebního příslušenství Hausprofi Bausysteme GmbH. Počátkem letošního roku došlo k přejmenování z původního názvu Mage-CZ na HPI-CZ spol. s r.o. a firma získala výhradní právo k používání nové značky HPI-CZ. V rámci evropské integrace tak došlo ke začlenění do silné celoevropské skupiny, což přinese přístup k využívání nejmodernějších poznatků z evropského trhu a tím i prostor k dalšímu zvyšování kvality sortimentu a služeb.
Kromě změny názvu a loga připravila firmy svým zákazníkům také některé novinky ve střešním systému a sortimentu pro zateplení.

Střešní systém
Pro maximální funkčnost a životnost střešního pláště je nezbytné použití některých střešních doplňků, které jsou vhodné pro všechny typy krytin (pálenou, betonovou, šindel, eternit, plech atd.). Kompletní sortiment je nabízen v širokém barevném spektru, rozměrech a provedeních podle použité krytiny. K původní nabídce tak letos přibyly například: nové provedení střešních vikýřů, rozšířen byl sortiment držáků na sníh, držáků stoupacích plošin i na plechové a beternitové krytiny, sortiment podstřešních fólií značky Tyvek a Juta atd.
V oblasti zateplování nabízí firma HPI-CZ kompletní sortiment univerzálního montážního příslušenství vhodného pro každý zateplovací systém. Jedná se například o soklové lišty s okapničkou, zatloukací talířové hmoždinky, lišty na ochranu rohů, novinkou jsou lišty firmy Catnic pro snadnější napojení zateplovacích systémů k okenním rámům.

Autor: Šárka Tužilová
Foto: Archiv firmy