Najděte si svůj byt, inspirujte se novinkami jeho vybavení

Bydlení, nábytek a vybavení našich domovů patří neodmyslitelně k našemu každodennímu životu, je to domov, ve kterém se chceme cítit dobře. O novinkách a možnostech v tomto oboru jsme se mohli inspirovat na pražském Výstavišti v Holešovicích. Ve dnech 19. – 22. února se konala zajímavá výstavní dvojakce pod názvem Bydlení 2004 a Pragointerier – new design 2004.

Zde jsou základní statistická data obou časově spojených akcí: Počet vystavovatelů Bydlení 2004: 69 firem
Hrubá výstavní plocha Bydlení a Pragointerier – new design: 25 000 m2 Čistá výstavní plocha Bydlení 2004: 652 m2
Počet návštěvníků Bydlení a Pragointerier – new design: 28 550 (z toho 164 akreditovaných novinářů, 547 studentů odborných škol)

Výstava Bydlení 2004 se během své existence stala nejvyhledávanější prezentací nových projektů bydlení v Praze a okolí. Byly zde prezentovány nově stavěné i rekonstruované byty a rodinné domy, projekty domů stavěných na klíč, pozemky určené k zastavění, typové projekty, projekční a architektonické služby. Součástí veletrhu byly rovněž služby spojené s pořízením bydlení, jako jsou bankovní a hypoteční služby, stavební spoření.

V tomto roce byly také prezentovány projekty, které realizují nejvýznamnější developeři a investoři bytových projektů – SKANSKA, METROSTAV, IPB REAL, EKOSPOL, FINEP & PARTNERS, CENTRAL GROUP, GE CAPITAL BANK, BASTDEVELOPMENT, BEMETT, BYDLENÍ PRO VÁS, ČESKÁ SPOŘITELNA, I. M. MERKUR, REAL DEVELOPMENT, CONMACO, ROYAL, AKRO REAL, VSSKB, TEKAZ, HARMONIE GROUP, TRIGEMA, PRODESI, CIVITAS, VS DOMY, ELK.

Výstava zaznamenala nadále dynamický meziroční nárůst vystavo- vatelů o 39% i výstavní plochy o 48%. Návštěvníci ocenili především ucelenou nabídku jak z oblasti prodeje nemovitostí, tak i interiérových prvků.

Svoji obsazenou výstavní plochou, zajímavou koncepcí a počtem vystavovatelů se tento projekt zařazuje k největším nabídkám bydlení v České republice.

Autor: Lenka Nedělová
Foto: Archiv firmy