Místo setkání, diskuzí a námětů – 28. ročník mezinárodní výstavy Infotherma

Ve dnech 23. až 26. ledna 2023, denně od 9 do 18 hodin (ve čtvrtek do 16 hodin), se uskuteční již 28. pokračování mezinárodní výstavy Infotherma. Po dvouleté vynucené pauze se tak opět setkáme na Výstavišti Černá louka v Ostravě.

Infotherma je od svého počátku věnovaná vytápění, úsporám energií a smysluplnému využívání obnovitelných zdrojů v malých a středních objektech. V České republice se jedná o významnou specializovanou výstavu, na níž jsou zastoupeny evropské a světové značky výrobků a produktů potřebných k tepelné pohodě našich domovů.

Je hodně témat, o kterých se bude na Infothermě diskutovat nejen při úvodní konferenci spojené se slavnostním zahájením výstavy dne 23. ledna od 11 hodin v Konferenčním centru Výstaviště Černá louka, ale i na doprovodném programu ve vstupním pavilonu.

Výstaviště je opět zaplněno vystavovateli, připraven je doprovodný program. Hlavně se těšíme, že Ostrava bude opět místem, kde se setkají přední výrobci, prodejci, montážní i servisní firmy a odborná veřejnost s cílem představit návštěvníkům výstavy novinky a směry, jimiž se ubírá moderní vytápění a stavby spojené s ekonomickým bydlením.

Doba není jednoduchá pro nikoho z nás. Je těžko předvídatelná, rapidně se zvedají ceny energie i materiálů. Na výstavišti bude proto připraveno i několik poradenských stánků, v nichž návštěvníci mohou prodiskutovat své dotazy a nechat si poradit od odborníků.

Výstava Infotherma se připravuje pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu ČR, Ministerstva životního prostředí ČR, Státního fondu životního prostředí ČR, Hospodářské komory ČR a Hejtmana Moravskoslezského kraje.

Srdečně zveme na Infothermu 2023 návštěvníky a odbornou veřejnost. Přijďte se inspirovat nejnovějšími technologiemi, prohlédněte si expozice předních firem v oboru a proberte své dotazy a požadavky v přímém kontaktu s vystavovateli.

www.infotherma.cz

Autor: agentura INFORPRES
Foto: archiv pořadatele