Mobilní klempířské stroje

Představujeme nové a velmi praktické klempířské ohýbačky VanMark. Tyto stroje jsou určené především pro klempíře, pokrývače a izolatéry. Získávají si velkou oblibu především díky vlastnostem, které jiné klempířské stroje nenabízí. Tou hlavní a jednoznačně největší předností je mobilnost stroje. Díky své jednoduché a konstrukčně propracované stavbě z ušlechtilých slitin hliníku je hmotnost strojů velice nízká, a proto je možno je používat jak v dílně, tak i přímo na stavbě. Použitím těchto ohýbaček se získají významné ekonomické úspory, a to především na dopravě a čase. Jedná se o klempířské ohýbačky v modelových řadách MARK II, MARK IV.

Jedná se o nejvyšší řadu profesionálních klempířských ohýbaček. Na trh se dodávají v délkách 200 cm až 440 cm, v řadě po 60 cm. Jejich součástí je velmi praktický a snadno demontovatelný stojan Xtreme. Mezi nejoblíbenější a současně nejprodávanější patří klempířské ohýbačky MARK IV Industrial Trimmaster v délce 2,6 metru o hmotnosti pouhých 67 kg s řezačkou TrimCutter. Velkou oblibu si získala hlavně mezi firmami, které zpracovávají svitkový plech a jejich polotovary většinou přesahují délku 2 metry, například při přípravě parapetních plechů. Samozřejmostí je možnost přípravy i všech ostatních klempířských prvků a to vše přímo na staveništi. Cena od 73 511,- Kč.


Klempířské ohýbačky MARK IV – Industrial Trimmaster

Řezačka TrimCutter nabízí pohodlné řezání kovových materiálů, a to u všech modelů ohýbaček Van-Mark. řady MARK II a MARK IV.


Příslušenství: Řezačka – TrimCutter

Profilovačka TrimFormer – umožňuje tvorbu tří druhů profilů lehce měnitelnou sestavou profilovacích válečků. Možno použít u všech modelů řady MARK II a MARK IV.

Autor:
Foto: Archiv firmy