Na dveře s konzervou!

Chcete otevírat dveře klikou, mušlí nebo elektronikou? A není to v dnešním světě neomezených možností tak trochu nuda? Buďte nekonvenční a zkuste to třeba konzervou...

Novinkové madlo Konzerva se vyznačuje mírným zaoblením úchopné části, která vystupuje pětadvacet milimetrů nad povrch dveřního křídla. A právě tento tvar, napodobující pootevřené víko konzervy, stojí za jeho originálním pojmenováním,“ uvádí Roman Ulich z M&T, autor návrhu madla Konzerva a zároveň konstruktér systému M&T magnetic, ke kterému bylo toto madlo navrženo, a dodává: „Díky specifi cké konstrukci lze vyplnit vnitřní ovládací prostor madla pohledovou magnetickou deskou, což umožňuje dokonalé sladění nebo naopak vytváří působivý kontrast s povrchem dveří.

Madlo navíc můžete volit ve velikostně decentním nebo naopak dominantním provedení Konzerva 110 a Konzerva 220, kdy uvedená čísla vyjadřují výšku madla v milimetrech. Madlo Konzerva je součástí kolekce madel speciálně navržených pro inovativní systém M&T magnetic, který umožňuje ovládání otočných dveří pouze magnety umístěnými ve dveřní zárubni a dveřním křídle. Více na www.magnetic-mt.cz.

Autor: tisková zpráva 1)
Foto: archiv M&T

1) redakčně zkráceno