Nábytek z Krouny - pohoda do každé kanceláře

Schaerf-Rovi s.r.o. je český výrobce kancelářského nábytku, který na našem trhu působí již od roku 1990. Z původní kovářské výroby se firma přeorientovala právě na výrobu a prodej nábytku a jak se zdá, rozhodnutí bylo správné. V současné době se firma Schaerf-Rovi prezentuje výrobou několika typizovaných řad nábytku a zařizováním atypických interiérů na klíč.

Zákazník si může vybrat z řady zajímavých a moderních odstínů - bříza, hruška, buk, třešeň, šedobílá, achát, černá, ocelová modř, očkový jantar. Ty je navíc možné kombinovat s kovovými, povrchově upravenými podnožemi, ale také s ušlechtilými kovy – nerez, mosaz a chrom.

Povrchovou úpravu všech stolových a skříňových prvků tvoří tvrdá melaminová folie. Ta je odolná vůči mechanickému poškození ostrými předměty a zároveň odolná vůči styku s různými druhy chemikálií. U atypické zakázky lze vyrobit i povrch dýhovaný a to opět v několika odstínech.

Součástí dodávek jsou přesná zaměření interiérů, odborné projednání požadavků zákazníka a vypracování projektové dokumentace v novém kreslícím programu ARCON v 3D.

Firma Schaerf-Rovi s.r.o. je firmou s celorepublikovou působností. Speciální a atypické zakázky si zajišťuje převážně sama. Standardní sortiment kancelářského nábytku firmy Schaerf-Rovi s.r.o. je v nabídce u téměř 150 prodejců po celé republice.

Autor: Marek Holas
Foto: Archiv firmy