Nastal čas prozářit svou domácnost novými okny. Značka: výhodně

Přemýšlíte o výměně starých oken? Pak je tento článek určen právě vám. Pokud se bavíme o poměru cena/výkon, jednoznačně nejčastější volbou v případě novostaveb i při řešení rekonstrukcí jsou u nás plastová okna. Ty si dnes stačí jednoduše vybrat nebo nakonfigurovat online a můžete se pustit do práce. Jak na to?

Mezi hlavní výhody plastových oken patří přívětivá cena, snadná údržba i široký výběr. Jak se v tom všem ale neztratit? My doporučujeme začít výběrem ověřeného prodejce. Pro prvotní seznámení s nabídkou oken, a především zkušenosti ostatních, můžete navštívit například srovnávače typu Heuréka, Zbozi.cz nebo Google Nákupy.

Právě na Heuréce nyní dosahuje hranice spokojenosti 100 % pouze český e-shop Okna Hned, který se zaměřuje na prodej i zakázkovou výrobu plastových oken a dveří.

Co tento e-shop nabízí?

  • 30denní garance vrácení peněz
  • Dodání nových oken už do druhého dne
  • Ověření kvality APEK (pozn. red.: Asociace pro elektronickou komerci) a evropské certifikace
  • Možnost nakonfigurovat si okno na míru

Začtete-li se do recenzí, zjistíte, že zákazníci si váží také ochoty na straně e-shopu, chytrého balení okna pro přepravu či možnosti objednávat také samostatné příslušenství nebo komponenty pro snadnější instalaci.

Výběr okna

Nejsnazší je si dle požadovaných rozměrů vybrat jedno z širokého výběru skladových oken. V tomto případě jsou plastová okna vyrobena z německého pětikomorového profilu Trocal, zasklená izolačním dvojsklem Pilkington a okovaná certifikovaným bezpečnostním kováním MACO MULTI-MATIC.

Kování MACO MULTI-MATIC.

Pokud tedy nechcete strávit celé jarní dny porovnáváním každého detailu, s nákupem oken Trocal na Okna Hned získáte jistotu rychlého dodání nového okna v deklarované kvalitě a s vynikajícím poměrem cena/výkon.

Průřez plastovým oknem Trocal.

Potřebujete extra rozměry nebo vás zajímají další kombinace profilů či zasklení?

Pak je na řadě šikovný online kalkulátor oken na míru. Ten vám na pár kliknutí umožní nejen konfiguraci vlastního okna, ale i zkoušet a porovnávat, jak výslednou cenu okna ovlivní změna profilu, typu či barvy okna nebo zasklení.

U oken na míru si můžete vybrat z německých profilů TROCAL 70, VEKA SOFTLINE70 i nejmodernějšího energeticky úsporného řešení v podobě VEKA SOFTLINE82.

Kalkulátor oken na míru.

To vše z pohodlí vašeho domova, bez nutnosti registrace, telefonování nebo vyplňování složitých poptávkových formulářů. Záloha na jeho výrobu je pak v drtivé většině pouze 500 Kč.

Montáž okna

Máte vybráno a objednáno? Pak se stačí připravit na výměnu – vybourání starých oken a následnou montáž nových.

Od zákazníků víme, že to není samotné nové okno, ze kterého mají největší radost. Je to především fakt, že si jej bez problémů zvládli nainstalovat sami. K tomu, abychom jim celý proces co nejvíce zpříjemnili, nabízíme také vhodné montážní sady, kotvy, šrouby, podložky nebo montážní pěny. Vždy pak máme velkou radost, když se nám zákazníci ozvou, že se dílo podařilo, “ popisuje zkušenosti Martin Klvač, obchodní ředitel e-shopu Okna Hned.

>

Samotná výměna okna pak podle jeho slov nikoho děsit nemusí. Stačí se držet osvědčených postupů ohledně zaměření, demontáže a následné instalace. Podrobný postup včetně doporučení vhodného nářadí najdete v článku na Okna Hned.

Výměna okna svépomocí.

Závěrem: Ideální čas je právě teď

Jaro je z mnoha důvodů ideálním časem na naplánování výměny oken. Ať už se rozhodnete pro standardní skladová okna, nebo si trochu vyhrajete s jejich konfigurací, odměnou vám bude bezproblémové doručení okna i všech dalších komponentů, milý prozákaznický přístup a možnost nechat si se vším poradit. I zdánlivě náročnou a nákladnou věc, jakou se výměna oken může zdát, pak můžete zvládnout snadno a rychle. Stačí vědět, na koho se obrátit.

Plastová okna najdete na e-shopu okna-hned.cz.
Autor: David Martinek
Foto: archiv společnosti OKNA HNED