NEA SMART – Smart Temperature Control – chytrý způsob šetření energie

Regulace prostorové teploty pro použití v plošném vytápění/chlazení, u něhož se aplikují známé postupy regulace, je v každém ohledu přínosem. Zlepšení vlastní regulace teploty a tudíž komfortnější bydlení přináší i nižší energetickou spotřebu. Regulátory prostorové teploty určené pro systémy plošného vytápění/chlazení se musí přizpůsobit dobré akumulační schopnosti, velké aktivní ploše a vysokému stupni sálavého podílu stran používaných systémů. Toto vše zvládá REHAU regulátor Nea.

REHAU regulátor Nea, určený pro regulaci prostorové teploty v systémech plošného vytápění a chlazení, byl vyvinut na základě nejnovějších technických poznatků. Má kompaktní a ploché provedení a je vybavený podsvíceným, dobře čitelným LC displejem. Montáž je velmi praktická, přičemž lze regulátor namontovat na podomítkovou krabici nebo přímo na stěnu.

V rámci REHAU AKADEMIE poskytujeme bezplatná školení, na která se můžete objednat podle Vašich individuálních potřeb.

Existují následující varianty:

Nea H pro režim vytápění (ovládání normálního/omezeného provozu přes externí hodiny).

Nea HT pro režim vytápění s integrovanými spínacími hodinami.

Nea HCT pro režim vytápění i chlazení (integrované spínací hodiny, přepínání mezi vytápěním/chlazením přes externí signál nebo manuálně, senzor dálkového ovládání pro monitorování podlahové teploty nebo coby dodatečné prostorové čidlo).

Všechny tři varianty nabízíme pro systémy 230 V a 24 V.

Mobilní svět je dnes běžnou součástí každodenního života. Do roku 2020 má být až kolem 25 miliard zařízení připojených k internetu. Firma REHAU Vám nabízí novou regulaci NEA Smart, která umožňuje bezdrátové nebo kabelové připojení a řízení prostřednictvím chytrého telefonu odkudkoliv a kdykoliv.

Nabídněte Vašim zákazníkům přidanou hodnotu:

  • plnou flexibilitu,
  • instalaci bez nečistot,
  • snadné propojení,
  • komfortní uvedení do provozu,
  • snadné nastavení a ovládání odkudkoliv,
  • intuitivní obsluhu,
  • moderní a nadčasový design,
  • zabránění přetápění, a tím úsporu až 20% energie.

Přehled systému – regulační systém Nea Smart

Regulační systém Nea Smart je nabízen ve 2 variantách:

Nea Smart R: bezdrátový systém (230 V),

Nea Smart: kabelový systém (24 V).

Obě nabízené varianty – bezdrátový systém a kabelové řešení – jsou stejnou měrou vhodné pro novou instalaci i pro účely doplnění stávajících systémů. Dokonce i již existující kabely běžných prostorových termostatů lze využít pro kabelovou variantu.

Regulační systém Nea Smart se vyznačuje snadnou instalací a komfortní obsluhou. Sériově nabízené ethernetové rozhraní rozvaděčů pro regulaci umožňuje obsluhu a kontrolu systému prostřednictvím chytrého telefonu, tabletu, notebooku nebo PC v rámci domu, nebo když jste na cestách.

Systém lze vzájemně propojenými rozvaděči pro regulaci rozšířit až na celkový počet 56 místností.

Rádi vám pomůžeme naší službou podpory plánování již v projekční fázi předběžného a konečného návrhu i během prováděcího projektu.

Autor:
Foto: Archiv firmy