Nestárnoucí tašky pro každý dům

Klasický profil, široké použití, nejnovější technologie výroby střešních tašek. To je ve zkratce základní charakteristika nové vlajkové lodi společnosti Bramac – betonové střešní tašky Classic Protector PLUS. Jak se pod novou střechou usíná? Skvěle! Zde jsou její hlavní výhody.

Taška s unikátní technologií

Taška Classic Protector Plus se řadí mezi betonové střešní tašky. Od běžných produktů ji ale odlišuje špičková povrchová úprava Protector PLUS. Právě díky této inovativní technologii vyniká taška celou řadou jedinečných vlastností a funkcí. Na materiálu, který tvoří tělo tašky, lze při mikroskopickém zvětšení pozorovat nerovnosti. Z tohoto důvodu se na něj aplikuje vrstva vysoce probarveného, jemnozrnného betonu, která zaplní všechny nerovnosti a vytvoří dokonale hladký povrch tašky. Na tuto vrstvu se dále aplikují speciální nástřiky v daném barevném odstínu. Výsledkem je velmi hladký a atraktivní povrch, který výrazně zvyšuje odolnost krytiny před extrémními vlivy počasí.

Trvale krásná

Za hlavní přednost betonových tašek je obecně pokládána pevnost a dlouhá životnost. Na druhou stranu je betonová střešní krytina náchylná ke ztrátám původní barevnosti a sytosti odstínů. Děje se tak působením slunečního záření, extrémních povětrnostních vlivů i vlivem znečištěného ovzduší. Povrchová úprava Protector PLUS však posouvá barevnou stálost betonové střešní krytiny o něco dál. Dokonale hladký povrch tašky zvyšuje odolnost střechy vůči usazování nečistot, mechů a řas. Krytina nemá tendenci blednout a dlouhodobě si uchovává svou původní barevnost. Pokud tedy chcete, aby Vaše střecha i za několik let zářila a vypadala jako nová, Protector PLUS vás určitě nezklame.

Široké použití

Betonová taška Classic láká zákazníky na klasický vzhled, který koresponduje s architektonickou tradicí středoevropského regionu. Elegantní a symetrický profil tašky nachází uplatnění nejen u rekonstruovaných staveb, ale i u různých typů novostaveb. Uplatnění tašky Classic Protector PLUS nebrání ani extrémní klimatické podmínky a mohou se používat i v horských oblastech. A na závěr jmenujme ještě dva velké plusy tašky Classic Protector PLUS, a to snadnou pokládku a super cenu. Novinka Bramacu má hned několik předností, díky nimž se v pestré domácí nabídce výrobců neztratí.

Autor: kolektiv autorů
Foto: Archiv firmy