Norimberské veletržní brány se v září opět otevřou, podzimní sezónu zahájí mezinárodní veletrh GaLaBau

Od 1. 9. 2020 se mohou v Bavorsku opět konat veletrhy. Mezinárodní veletrh zahradní a krajinářské tvorby, stavby dětských, sportovních a golfových hřišť GaLaBau proběhne v termínu 16. - 19. 9. 2020.

Přípravy na akci pokračují v pozitivním duchu a počet přihlášených vystavovatelů kladný vývoj jen potvrzuje. Organizátor však nadále nebere zdraví vystavovatelů a návštěvníků na lehkou váhu, a proto byl pečlivě vypracován koncept hygienických a bezpečnostních podmínek a pravidel, které zajistí bezproblémový průběh veletrhu. Během akce budou v platnosti i tato opatření: nošení roušky, povinnost udržování odstupů, regulace počtu návštěvníků, prodej vstupenek online, bezkontaktní platby či kompletní registrace účastníků pro případné dohledání kontaktů.

Stavební branže nebyla zasažena krizí natolik, jako tomu bylo u ostatních odvětví. Osobní setkání na veletrhu a výměna informací je tedy pro firmy stále velmi důležitá, což dokládá velký zájem ze strany vystavovatelů a odborných návštěvníků, aby se veletrh uskutečnil. Seznam všech vystavovatelů a produktů naleznete na www.galabau-messe.com/en/ausstellerprodukte/exhibitorlist.

Autor: tisková zpráva 1)
Foto: archiv organizátora Galabau

1) redakčně zkráceno