Přidat na Seznam.cz Přidat na Google News

Nová bezpečnostní šestistavítková vložka EURO Secure

Firma Richter má více než dvacetileté zkušenosti s výrobou a kompletací cylindrických vložek. Během té doby spolupracovala s mnoha předními výrobci zabezpečovací techniky. Nabyté zkušenosti s různými typy výrobků se rozhodla využit při konstrukci vlastního typu vložky, jež prodává pod vlastní značkou „Richter“ typ „EURO Secure“.

Uvedený typ splňuje přísné bezpečnostní požadavky a zároveň vychází zákazníkovi vstříc nižší cenou v porovnání s konkurenčními produkty. Obsahuje 6 párů speciálních stavítek a 3 kalené kolíky, které společně zabezpečují vložku proti bumpingu, planžetování a odvrtání.

Bezpečnostní cylindrická vložka EURO Secure

Testování a certifikát

Nová bezpečnostní šestistavítková vložka EURO Secure je certifikovaná v BT.3 dle ČSN P ENV 1627 a testováno na 50 000 cyklů. Vložka a klíč jsou vyrobeny z mosazi, v povrchu matný nikl. Standardně je dodávána s šesti kusy klíčů a dvěma zajišťovacími šrouby.

Pro využití vložky v bezpečnostních dveřích je možné ji opatřit ozubeným kolem nebo otočným knoflíkem. Obě úpravy lze provézt u kteréhokoliv rozměru z široké nabídky „EURO Secure”.

EURO Secure se dodává s šesti kusy klíčů

Servis a distribuce

Distribuci výrobku po celé ČR zajištuje především 12 velkoobchodů, které disponují kompletním sortimentem i potřebným „know how”. Svým zákazníkům poskytnou jak hotový produkt, tak i nutné díly pro realizaci servisu (polotovary klíčů, stavítka, otočné knoflíky, ozubená kola, atd.) tak, aby bylo možno garantovat snadno dostupný servis.

Vložka s knoflíkem

Další sortiment

Firma Richter se zabývá též dalšími produkty v oblasti mechanického zabezpečení. Jedná se především o bezpečnostní kování, visací zámky a dveřní zavírače. Stejně tak i tyto výrobky nabízejí alternativní řešení v zabezpečení objektů. Zárukou je vždy certifikace dle příslušné bezpečnostní normy a třídy.

Nový katalog

Nejen s novinkami přichystanými pro letošní sezonu, ale i se stávajícím sortimentem, se můžete seznámit v čerstvě připraveném Katalogu výrobků pro rok 2012. Ten naleznete pod tímto odkazem - http://www.richtersro.cz/content/file/Katalog_Richter_2012.pdf.

Autor: Pavel Richter
Foto: Archiv firmy