Nové téma – reality

Již počtrnácté se v termínu 8.–10. února uskuteční na výstavišti v Lysé nad Labem národní výstava stavebních materiálů a technologií Stavitel. Souběžně s výstavou Stavitel proběhne už osmý ročník výstavy Regiony České republiky a podruhé bude přiřazeno téma Reality.

Třináct předchozích ročníků národní výstavy stavebních materiálů a technologií Stavitel na výstavišti v Lysé nad Labem prokázalo, že veletržní akce tohoto zaměření mají své opodstatnění i budoucnost. Odborníci – podnikatelé ve stavebnictví, majitelé stavebních firem, projektanti, pracovníci stavebních profesí, i lidé, kteří staví nebo plánují výstavbu, ale i široká laická veřejnost tu nacházejí komplexní nabídku současného trhu se stavebními hmotami i prezentaci nejnovějších trendů ve stavebnictví, dokonce tu uzavírají i zajímavé kontrakty, své tu najdou ale i lidé, kteří shánějí třeba jen drobnosti k renovacím či přestavbám, stejně jako domácí kutilové a chalupáři.

Téma Reality a výstava Regiony České republiky

Již v loňském roce jsme k tématu Stavitel přiřadili novinku – téma Reality. Vycházeli jsme z faktu, že poptávka po pozemcích, nemovitostech a bytech je v okolí Prahy veliká a nedaleké Milovice zažívají bouřlivý stavební boom, což skýtá pro realitní kanceláře a agentury spoustu nových příležitostí. A kde jinde by se měly prezentovat, nežli při stavební výstavě? Bohužel se z počátku tvářily nedůvěřivě, ale, domnívám se, že už některé zjistily, že jsme měli pravdu. Reality budou určitě velkým obohacením výstavy,” míní manažerka Renáta Pilařová.

Souběžně s výstavou Stavitel – Reality proběhne už osmý ročník výstavy Regiony České republiky. Ta je zaměřena prvoplánově na propagaci turistického ruchu, ale města, obce, mikroregiony a sdružení obcí by na ní měly prezentovat i možnosti investic, občanské vybavenosti, kulturního a společenského života apod.

Výstavy Stavitel – Reality a Regiony ČR jsou otevřeny od pátku 8. do neděle 10. února 2008 od 9 do 17 hodin.

1 Redakčně upravila Mgr. Helena Hejhálková
Autor: Renáta Pilařová
Foto: Archiv Výstaviště Lysá nad Labem