Novinka 2009 – série keramiky a nábytku TWINS

Využití moderní technologie umožnilo vytvoření výrazných tvarů umyvadel Twins, které tím navazují na klasické tvary nábytku a tvoří s nimi ideální celek.

Dva rozměry umyvadel: 50 a 60 cm jsou dokonalým řešením pro malé i velké koupelny. Umyvadla Twins jsou dostupná ve dvou verzích: s vnitřním oválným nebo moderním pravoúhlým tvarem. Doplněním umyvadel a klasických tvarů nábytku Twins jsou obdélníková zrcadla, která dotvářejí v koupelně neopakovatelné klima designové extravagance.

Moderní barevné provedení,široké možnosti aranžmá

Série Twins dává mnoho možností k utváření koupelny. Umyvadlo může být kompletováno se skříňkou na několik způsobů: v setu, kde tvoří ucelenou kompaktní formu; s dekorativním panelem nebo s nerezovou krytkou sifónu. V získaném prostoru mezi umyvadlem a skříňkou se tak dodatečně nabízí odkládací prostor.

Skříňky ve světlé barvě dubu arava nebo v tmavě hnědé barvě wenge lze ideálně kombinovat v každé koupelně. Prostorné zásuvky a materiály s vysokou odolností proti vlhkosti dokazují, že řada Twins je vysoce estetická a funkční.

Komfort užívání a propracovaná funkčnost

Umyvadla s unikátním povrchem Reflex Kolo usnadňují udržování čistoty a zvyšují komfort užívání. Velké odkládací povrchy umyvadel navíc zvyšují jejich funkčnost.

Umyvadla Twins mohou být také kompletována s nerezovým sifónem a umístěna na desce, což podtrhuje jejich originální a moderní tvar. Toto řešení, umístění na desku, je vhodné např. i pro vybavení veřejných prostor.

Další informace můžete získat na www.sanitec.cz nebo na adrese obchodního zastoupení koncernu Sanitec pro ČR a SR.

Autor: Eva Duchoňová
Foto: Archiv firmy