Novou koupelnu expres, prosím!

Stavíte-li novou koupelnu či rekonstruujete-li původní, ale z časových důvodů nemůžete čekat na dodávku zboží několik týdnů, nevěšte hlavu a vyberte si z nabídky expresních koupelnových výrobků, jež jsou k dispozici do pouhých pěti dnů.

Pro ty, kteří nemohou nebo nechtějí čekat, jsme z naší nabídky vytipovali takové řady a dekory koupelnového nábytku, které jsou dlouhodobě velmi oblíbené, zejména pro svou nadčasovost, eleganci i sofistikovanou jednoduchost. A právě z nich jsme učinili výrobky s opravdu rychlým dodáním, a to do pěti pracovních dnů od objednání,“ uvádí Petr Blažek, generální ředitel společnosti Dřevojas.

Ideálním příkladem jsou výrobky z řady Q Max: „Řada Q Max se v expresní variantě pyšní například šikovnými úložnými prostory ve skříňkách s šířkou od 55 do 80 centimetrů, doplňkovou skříní, kam uschováte spoustu dalších koupelnových nezbytností, výběrem ze čtyř typů úchytek i zrcadlových galerek či elegantně tvarovaným keramickým umyvadlem Q,“ dodává Petr Blažek. A pozadu nezůstává ani design – řada je totiž dostupná ve čtyřech provedeních – dřevodekory Oregon, Ořech, Arlington či netradiční Café –, ale i v nadčasovém bílém lesku.

Autor: tisková zpráva
Foto: archiv společnosti Dřevojas