Nový webový portál o materiálu Klinker

Dne 18.09.2012 v 10,00 hodin současně se zahájením 23. mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH 2012 byl spuštěn dlouho očekávaný projekt firmy Klinker Centrum s.r.o., kterým je specializovaný internetový portál www.klinker.cz.

Firma Klinker Centrum s.r.o. je největším dodavatel zboží „KLINKER“  od všech významných výrobců z celé Evropy do České a Slovenské republiky. Pro své zákazníky připravila projekt webového portálu www.klinker.cz, který je svým rozsahem ojedinělý v celé Evropě.

Jde o zcela nový, jedinečný portál, komplexně zaměřený na materiály KLINKER.

Naleznete zde vše co chcete či potřebujete vědět o tomto druhu materiálů. Mimo jiné například způsoby výroby KLINKERŮ, jejich členění dle různých hledisek, technické vlastnosti, fotografie realizací, technické rady a spoustu dalších užitečných informací.

Tento portál je určen jak pro odbornou veřejnost, tak i pro všechny ostatní příznivce tohoto krásného, přírodního materiálu vyráběného z pálené cihlářské hlíny.

Cílem firmy Klinker Centrum s.r.o. bylo zpracovat jednoduchý a přehledný portál, který bude zahrnovat všechny dostupné informace ze světa KLINKERU se zaměřením na cihly KLINKER, obkladové pásky KLINKER, dlažbu KLINKER, zateplovací systémy s použitím materiálů KLINKER atd.

Nejlépe se přesvědčte sami na www.klinker.cz.

1 Z tiskových podkladů firmy Klinker Centrum s.r.o.
Autor: Honza Hejhálek
Foto: Archiv firmy