OPENING PARTY 2002

V pátek 15. března 2002 uspořádala firma P.K. TECHNICKÉ TEXTILIE dlouho očekávanou »Opening party«, kdy po »Poklepání základního kamene« nového firemního sídla ve Všechromech v září 2001 byla celá stavba dokončena a interiéry doladěny do té míry, aby bylo možné stavbu slavnostně otevřít za přítomnosti nejbližších spolupracovníků, obchodních partnerů, rodinných příslušníků a přátel.

Široká stavební veřejnost byla zastoupena v hojném počtu 200 lidí a velice potěšila účast předních představitelů partnerské holandské společnosti Ten Cate Nicolon.

V době mezi příjezdem a oficiálním zahájením samotné akce plánovaným na 17 hodinu hosté neformálně debatovali v prostorném vestibulu budovy. Po uvítacím přivítání všech přítomných majiteli firmy P.K. Technické textilie, zahájil party generální ředitel Ten Cate Nicolon pan Jan Getcate, který se ujal slavnostního přestřižení stuhy a všechny mile překvapil stručným, leč výstižným projevem proneseným v českém jazyce. Po úvodním přípitku šampaňským se početná skupina hostů vydala na prohlídku nových prostor.

Celý areál byl vystavěn na pozemku o rozloze zhruba 5 000 m2. Jeho součástí jsou podzemní garážová stání a sklad o ložné ploše 600 m2, na skladové prostory navazuje vlastní administrativní budova čítající kanceláře, zasedací místnosti a další nezbytné zázemí fungující společnosti. V nejvyšším patře je umístěno moderní školící centrum s velkou klubovnou a částečnou ubytovací kapacitou.

Prohlídka byla zakončena právě v prostorách školicího centra rautem s nepřebernou nabídkou jídla a pití. Tímto také začala méně oficiální, avšak neméně příjemná část slavnostního večera spojená i s jinými než jen degustérskými prožitky. Pro soutěživé jedince připravili hraví majitelé firmy dva turnaje – v šipkách a v golfovém patování. Soutěže měly velmi příznivý ohlas především mezi přítomnými muži a vítězové získali za své brilantní výkony poháry. K tanci a poslechu výborně hrála hudební skupina XXL. Večírek se za neformální a příjemné atmosféry pomalu chýlil ke konci, většina hostů odjela do svých hotelů v Praze a někteří využili možnosti přespat přímo v sídle firmy.

Tato úvodní akce byla prvním krokem k záměru organizovat především odborně-společenská setkání obchodních partnerů a přátel v sídle společnosti a tímto v rámci vzdělávacích a školicích programů vhodně navázat na sportovně-společenské akce pořádané ve firemním středisku Fořt ve Vrchlabí. Věříme, že se všem zúčastněným společenský večer a především nová budova líbily a budou se k nám rádi a s příjemnými pocity vracet.

Autor: Mgr. Jitka Musilová
Foto: Archiv firmy